Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle

Knihy

Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace odpovídá na jednu z nejpalčivějších otázek života, kterou představuje poměr mezi neměnným osudem a svobodnou lidskou vůlí. Upozorňuje na skryté zákony, na jejichž základě člověk vytváří vlastní osud. Zabývá se problematikou nejvyšší spravedlnosti jako principu univerzální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Osud nebo svobodná vůle
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle koupíte i tady

Specifikace Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 145 Kč

Publikace odpovídá na jednu z nejpalčivějších otázek života, kterou představuje poměr mezi neměnným osudem a svobodnou lidskou vůlí. Upozorňuje na skryté zákony, na jejichž základě člověk vytváří vlas ... a dál?

Produkt Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle

Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle - parametry

Název produktu: Pavla Kašparcová: Osud nebo svobodná vůle
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 145 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace odpovídá na jednu z nejpalčivějších otázek života, kterou představuje poměr mezi neměnným osudem a svobodnou lidskou vůlí. Upozorňuje na skryté zákony, na jejichž základě člověk vytváří vlastní osud. Zabývá se problematikou nejvyšší spravedlnosti jako principu univerzální rovnováhy.ÚryvekZákon karmy a reinkarnace. Tyto zákony jsou známé od samého počátku lidské existence, a přesto mnoho lidí ještě nechápe jejich hluboký význam. Člověk cítí jejich působení, když prochází utrpením a životními ztrátami, ale pro své těžkosti hledá důvody všude jinde, jenom ne v sobě. Zákon karmy a reinkarnace patří do skupiny zákonů konečných. To znamená, že jejich působení pomine, jakmile k němu přestane člověk vytvářet podněty. Platnost obou zákonů začala v okamžiku, kdy nově stvořené duchovní bytosti porušily Božské principy. Projev Božské lásky však umožňuje na základě obou těchto zákonů návrat do původního Božského celku. Uvedené zákony působily v životních prostorách již dlouho před stvořením planety Země. Stupňující se porušování Božských zákonitostí vedlo k intenzivnímu zhmotňování fluidálních těl, která již nebyla schopna existence v éterických, původně obývaných, dimenzích. Proto byly vytvořeny nové životní prostory odpovídající stupni tělesného zhmotnění a jedním z nich je i planeta Země. Nejprve začal působit zákon karmy a po něm zákon reinkarnace. Příčinu a následek chápe člověk jako vinu a odpykání. Příležitost k tomuto vyrovnání poskytuje princip reinkarnace, otvírající řetězec stále se vracejících životních situací. I Ježíš Kristus učil lidstvo poznávat důležitost obou zákonů, např. ve slovech: „Ámen, pravím ti, že odtud nevyjdeš, dokud nesplatíš do posledního haléře,“ (Matouš 5,26). Co znamená tento výrok? Přesně to, co určuje zákon karmy. Upozorňuje na osudová zatížení z dřívějších životů, která nebyla doposud vyrovnána, ale i provinění z života současného. Ježíšova slova říkají, že každý je vázán zákonem znovuzrození tak dlouho, než dosáhne opět blízkosti svého Otce. Toho je možno docílit pouze na základě duchovní čistoty, jež je cestou k osvobození od dalších inkarnací. Osud nebo svobodná vůle - Pavla Kašparcová. Publikace odpovídá na jednu z nejpalčivějších otázek života, kterou představuje poměr mezi neměnným osudem a svobodnou lidskou vůlí. Upozorňuje na skryté zákony, na jejichž základě člověk vytváří vlastní osud. Zabývá se problematikou nejvyšší spravedlnosti jako principu univerzální rovnováhy. Osvětluje i funkci duálního vědomí nižšího já a Vyššího Já, představujícího formování lidského osudu. Osud nebo svobodná vůle - Pavla Kašparcová od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.