Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení

Knihy pro děti a mládež

Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení

Hodnocení: 1x
  • 4

Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického vnímání. Při řešení úkolů dochází k propojování procesu čtení s osvojováním nových poznatků z oblasti zeměpisu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Cvičení pro rozvoj čtení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení koupíte i tady

Specifikace Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 115 Kč

Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení. Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického ... a dál?

Produkt Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení

Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení - parametry

Název produktu: Pavel Svoboda: Cvičení pro rozvoj čtení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 30 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pro začínající čtenáře a děti se specifickými poruchami učení Průpravná zábavná cvičení pro vytváření správných návyků při čtení, k tříbení rozlišovacích schopností, k rozvoji paměti a fonematického vnímání. Při řešení úkolů dochází k propojování procesu čtení s osvojováním nových poznatků z oblasti zeměpisu, přírodovědy, literatury. Cvičení jsou vhodná pro domácí přípravu na vyučování i k obohacení výuky podle rámcových vzdělávacích programů. Svým zaměřením do oblasti stimulace okulomotorických pohybů je tato publikace ojedinělá a od jiných cvičení se liší motivační složkou. Kniha je určena dětem od 7 let, zejména začínajícím čtenářům a dětem se specifickými poruchami učení, rodičům, učitelům. Mgr. P. Svoboda, Ph.D., působí na PedF UP v Olomouci. Zabývá se speciálněpedagogickou diagnostikou a reedukačními technikami pro nápravu očních pohybů u dětí se specifickými poruchami učení. Je autorem Zábavných cvičení pro rozvoj čtení (Portál, 2004). Cvičení pro rozvoj čtení - Pavel Svoboda od authora

Pavel Svoboda a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.