Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Knihy pro děti a mládež

Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Hodnocení: 3x
  • 4.33333

Byly dvě? Jistě. Už ale nejsou. A nikdy nebudou! Co lichožrout schvátí, to už nenavrátí. A ponožky mu chutnají. Proto vám neustále mizí. Co je zač tento záhadný tvor a lupič, který dělá z párů licháče? Do tajemného světa vás zasvětí autorská a ilustrátorská dvojice Pavel Šrut a Galina Miklínová, která v knize Lichožrouti vtipně popisuje příběh takové jedné povedené lichožroutí rodinky. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.88933
skladem

Jaké má kniha
Lichožrouti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti koupíte i tady

Specifikace Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 724 Kč

Základní literatura lichožroutologie je konečně dostupná v třídílném kompletu. Ačkoli nebyl ani po letech objev lichožroutů, kteří se s námi lidmi dělí o ponožky i obydlí, dosud doceněn akademiky, každé dítě ví, že jejich příběh je napínavé čtení a velká legrace. Všichni zúčastnění – lichožroutologové profesor René Kadeřábek a Jasmína Miklíková, Egon Vavřinec, lichožrouti Hihlík, Tulík, Kawa, Kudla Dederon, tvůrci lichožroutí ságy Pavel Šrut a Galina Miklínová a mnozí další aktéři – prohlašují, že příběh je » ... a dál?

Produkt Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti - parametry

Název produktu: Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 724 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 275 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 4.33333
Podrobný popis:

Lichožrouti: Už jsme komplet - Pavel Šrut,Galina Miklínová,Galina Miklínová, Základní literatura lichožroutologie je konečně dostupná v třídílném kompletu. Ačkoli nebyl ani po letech objev lichožroutů, kteří se s námi lidmi dělí o ponožky i obydlí, dosud doceněn akademiky, každé dítě ví, že jejich příběh je napínavé čtení a velká legrace. Všichni zúčastnění – lichožroutologové profesor René Kadeřábek a Jasmína Miklíková, Egon Vavřinec, lichožrouti Hihlík, Tulík, Kawa, Kudla Dederon, tvůrci lichožroutí ságy Pavel Šrut a Galina Miklínová a mnozí další aktéři – prohlašují, že příběh je pravdivý a jakákoli podobnost se skutečností není ani trochu náhodná. Komplet obsahuje tituly: Lichožrouti Lichožrouti se vracejí Lichožrouti navždy z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Příběhy pro děti | České příběhy pro děti od PASEKA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.