MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Knihy pro děti a mládež

Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Hodnocení: 8x
  • 3.5
EAN: 9788071859321

Byly dvě? Jistě. Už ale nejsou. A nikdy nebudou! Co lichožrout schvátí, to už nenavrátí. A ponožky mu chutnají. Proto vám neustále mizí. Co je zač tento záhadný tvor a lupič, který dělá z párů licháče? Do tajemného světa vás zasvětí autorská a ilustrátorská dvojice Pavel Šrut a Galina Miklínová, která v knize Lichožrouti vtipně popisuje příběh takové jedné povedené lichožroutí rodinky. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.88966
skladem

Jaké má kniha
Lichožrouti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Specifikace Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 420 Kč

Základní literatura lichožroutologie je konečně dostupná v třídílném kompletu. Ačkoli nebyl ani po letech objev lichožroutů, kteří se s námi lidmi dělí o ponožky i obydlí, dosud doceněn akademiky, každé dítě ví, že jejich příběh je napínavé čtení a velká legrace. Všichni zúčastnění – lichožroutologové profesor René Kadeřábek a Jasmína Miklíková, Egon Vavřinec, lichožrouti Hihlík, Tulík, Kawa, Kudla Dederon, tvůrci lichožroutí ságy Pavel Šrut a Galina Miklínová a mnozí další aktéři – prohlašují, že příběh je » ... a dál?

Produkt Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti - parametry

Název produktu: Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 420 Kč
Maximální cena: 999 Kč
Ušetríte až: 579 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 8 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Lichožrouti: Už jsme komplet - Pavel Šrut, Galina Miklínová Základní literatura lichožroutologie je konečně dostupná v třídílném kompletu. Ačkoli nebyl ani po letech objev lichožroutů, kteří se s námi lidmi dělí o ponožky i obydlí, dosud doceněn akademiky, každé dítě ví, že jejich příběh je napínavé čtení a velká legrace. Všichni zúčastnění – lichožroutologové profesor René Kadeřábek a Jasmína Miklíková, Egon Vavřinec, lichožrouti Hihlík, Tulík, Kawa, Kudla Dederon, tvůrci lichožroutí ságy Pavel Šrut a Galina Miklínová a mnozí další aktéři – prohlašují, že příběh je pravdivý a jakákoli podobnost se skutečností není ani trochu náhodná. Komplet obsahuje tituly: Lichožrouti Lichožrouti se vracejí Lichožrouti navždy z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Příběhy pro děti | České příběhy pro děti od Paseka naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Na světě existuje prozatím příliš neprozkoumaná, neobjevená a vlastně ani neviděná rasa, která se nazývá lichožrouti. Jsou poměrně rozšíření, najdete, tedy vlastně nenajdete je, v každé domácnosti, a živí se ponožkami. Z krásných párů ponožek dělají licháče. Seznamte se s Hihlíkem, Ramíkem, Tulíkem, Bumkou, jejich africkou kamarádkou Kawou, profesorem Kadeřábkem a magistrou Miklíkovou a postavte se spolu s nimi prodi zloduchům Bonovi a Kudlovi Dederonovi. Vydejte se spolu s nimi do daleké Afriky a pokuste se zachránit hladem trpící místní lichožrouty a nebo se staňte hrdiny v bitvě proti tříprstému tvorovi s ostrými drápy, který má údajně na svědomí rozpárání tísíců párů luxusních ponožek. Jak sami autoři tvrdí, knihy jsou určeny dětem kolem deseti let a dalším zájemcům o originální nápady.


Přidat recenzi pro Pavel Šrut, Galina Miklínová: Lichožrouti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.