Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -...

Knihy

Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. - Rudolf Rousek. "Je člověk stvořením božím nebo náhodným shlukem molekul? Je bytostí duchovní nebo zvířetem? Má svobodnou vůli, nebo je determinován? Má lidské poznání objektivní charakter? Jaká je cesta k extázi, k osvícení a probuzení? ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 162 Kč

Publikace: Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. - Rudolf Rousek. "Je člověk stvořením božím nebo náhodným shlukem molekul? Je bytostí duchovní nebo zvířetem? Má svobodnou vůli, nebo je determinován? Má lidské poznání objektivní charakter? Jaká je cesta k extázi, k osvícení a probuzení? Jakou roli hraje sexualita? Je lepší veselí, nebo smutek? Jaký je vztah lásky duchovní a fyzické? Co je to vzkříšení? Jaký je vztah mezi bytím a děláním?" Tyto a mnohé další otázky klade a odpovědi na » ... a dál?

Produkt Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -...

Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -... - parametry

Název produktu: Pavel Mervart Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. -...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. - Rudolf Rousek. "Je člověk stvořením božím nebo náhodným shlukem molekul? Je bytostí duchovní nebo zvířetem? Má svobodnou vůli, nebo je determinován? Má lidské poznání objektivní charakter? Jaká je cesta k extázi, k osvícení a probuzení? Jakou roli hraje sexualita? Je lepší veselí, nebo smutek? Jaký je vztah lásky duchovní a fyzické? Co je to vzkříšení? Jaký je vztah mezi bytím a děláním?" Tyto a mnohé další otázky klade a odpovědi na ně tematizuje a zobrazuje tarot Kryšpína alexandrijského. Ke knize přiložena grafika Rudolfa Rouska Rudolf Rousek (1969) žije v Hradci Králové, je filosof a patří ke znalcům tarotu Kryšpína Alexandrijského. Je autorem Tarotu podle Divouse a frontmanem skupiny Piano - LMRA-core conceptual music. Publikace: Tarot Kryšpína alexandrijského - Přiložena grafika autora. - Rudolf Rousek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.