Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu

Knihy

Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Necenzurovaná zpráva o českém filmu - Pavel Melounek. Soubor recenzí, rozhovorů s význačnými osobnostmi z oboru a úvah o českém filmovém nebi. Z doslovu Vladimíra Novotného: (...) Pro nepřehlédnutelnou tvůrčí osobnost Pavla Melounka se nesnadno hledá souhrnné a výstižné pojmenování. Byl to nejenom filmový ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Necenzurovaná zpráva o ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu koupíte i tady

Specifikace Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 163 Kč

Soubor recenzí, rozhovorů s význačnými osobnostmi z oboru a úvah o českém filmovém nebi. Z doslovu Vladimíra Novotného: (...) Pro nepřehlédnutelnou tvůrčí osobnost Pavla Melounka se nesnadno hledá so ... a dál?

Produkt Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu

Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu - parametry

Název produktu: Pavel Melounek: Necenzurovaná zpráva o českém filmu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 163 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Necenzurovaná zpráva o českém filmu - Pavel Melounek. Soubor recenzí, rozhovorů s význačnými osobnostmi z oboru a úvah o českém filmovém nebi. Z doslovu Vladimíra Novotného: (...) Pro nepřehlédnutelnou tvůrčí osobnost Pavla Melounka se nesnadno hledá souhrnné a výstižné pojmenování. Byl to nejenom filmový producent, ale i filmový novinář, filmový kritik, filmový organizátor, filmový kumštýř, nikoli v poslední řadě rovněž filmový herec. Vskutku, byl to typický "muž filmu", dychtivě píšící o filmové tvorbě a sám se na ní všestranně podílející, možná bychom o něm mohli s obdivem a uznáním mluvit jako o filmařském univerzálu. Jenže z hlediska této knížky, s přihlédnutím k souboru textů, které ještě stihl před svým nenadálým a tolik předčasným skonem shromáždit a uspořádat, je asi zapotřebí vyzdvihnout, že Melounek byl rozhodně i filmový publicista v nejlepším smyslu tohoto slova: autor, který přistupuje k autentickému faktu filmového díla uměleckého s nevšedním vhledem do jeho hájemství a tajemství a který zároveň zasazuje a zařazuje filmové opusy do časových souvislostí, tj. do společenského a především kulturního kontextu daného časoprostoru. Publikace: Necenzurovaná zpráva o českém filmu - Pavel Melounek. Autor knihy Pavel Melounek, Vydavatelstvo Artes Liberales Pavel MelounekArtes LiberalesKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.