Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Přepracované a aktualizované vydání Zeměpisu v kostce přehledně shrnuje veškeré učivo probírané na středních školách. 1. díl obsahuje úvod do geografie, základní informace o Zemi, kartografii, fyzickou geografii a socioekonomickou geografii. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zeměpis I. v kostce pro..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ koupíte i tady

Specifikace Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Středoškoláci pozor! Přepracované a aktualizované vydání Zeměpisu v kostce přehledně shrnuje veškeré učivo probírané na středních školách. 1. díl obsahuje úvod do geografie, základní informace o Zemi, ... a dál?

Produkt Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ

Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ - parametry

Název produktu: Pavel Kantorek, Karel Kašparovský, Sylvie Mikulcová: Zeměpis I. v kostce pro SŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přepracované a aktualizované vydání Zeměpisu v kostce přehledně shrnuje veškeré učivo probírané na středních školách. 1. díl obsahuje úvod do geografie, základní informace o Zemi, kartografii, fyzickou geografii a socioekonomickou geografii. Nejpopulárnější doplňková učebnice je nepostradatelnou pomůckou nejen k přípravě na maturitu, ale i během celého studia na střední škole.

Recenze učebnice: Publikace Zeměpis I. v kostce pro SŠ je určena zájemcům o zeměpis, především studentům středních škol, jako zdroj informací pro přípravu k maturitní zkoušce nebo k přijímacím zkouškám na vysokou školu. V publikaci jsou shrnuty údaje o postavení zeměpisu v soustavě vědních oborů, o tom, co je předmětem a objektem studia geografie, základní informace o Zemi jako vesmírném tělese, kartografické údaje, které pomohou důkladněji studovat zeměpisné objekty na mapách. Zvláštní důraz je kladen na poznatky o fyzickogeografické a socioekonomické sféře.

Důležitou součástí studia textu publikace je využívání map školního atlasu světa, případně jiných atlasů.

Vzhledem k tomu, že nás ze všech stran obklopují informace zeměpisného rázu, je dobré, pro všeobecnou orientaci v současném světě, si zeměpisné znalosti stále doplňovat.

Doporučujeme věnovat pozornost otázkám a úkolům zařazeným na koncích jednotlivých kapitol. Odpovědi na dané otázky najdete v předcházejícím textu. Na učebnici navazuje druhý díl: Zeměpis v kostce II formát: A5


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.