Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti

Knihy naučná literatura

Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti - Pavel Horák, Kniha se zabývá tematikou využívání lokálních projektů zaměstnanosti financovaných Evropským sociálním fondem v českém prostředí a jejich potenciálem zvýšit zaměstnanost u vybraných rizikových skupin uchazečů o zaměstnání. Na příkladu lokálního ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78471

Jaké má kniha
Role lokálních projektů..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti koupíte i tady

Specifikace Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Kniha se zabývá tematikou využívání lokálních projektů zaměstnanosti financovaných Evropským sociálním fondem v českém prostředí a jejich potenciálem zvýšit zaměstnanost u vybraných rizikových skupin ... a dál?

Produkt Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti

Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti - parametry

Název produktu: Pavel Horák: Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 190 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Role lokálních projektů v české politice zaměstnanosti - Pavel Horák, Kniha se zabývá tematikou využívání lokálních projektů zaměstnanosti financovaných Evropským sociálním fondem v českém prostředí a jejich potenciálem zvýšit zaměstnanost u vybraných rizikových skupin uchazečů o zaměstnání. Na příkladu lokálního projektu zaměstnanosti autor ukazuje, jakým způsobem mohou být podobné projekty hodnoceny, jaké mohou být jejich silné a slabé stránky a jakou měrou mohou přispět ke zvýšení zaměstnatelnosti jejich účastníků. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Politologie | Politika, Společnost | Česká a československá scéna od Masarykova univerzita Brno, naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.