Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice

Učebnice/Odborná literatura

Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice

Hodnocení: 1x
  • 4

Lidská práva v mezinárodní politice - Pavel Dufek, Hubert Smekal . Publikace představuje meziooborvý přehled v současnosti frekventované problematiky lidských práv. Ve třech částech a 16 kapitolách se zabývá I. základem LP (prameny, pojmosloví, současné trendy a společenskovědní výzkum); II. LP v mezinárodním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice koupíte i tady

Specifikace Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 594 Kč

Publikace představuje meziooborvý přehled v současnosti frekventované problematiky lidských práv. Ve třech částech a 16 kapitolách se zabývá základem LP (prameny, pojmosloví, současné trendy a společenskovědní výzkum); LP v mezinárodním kontextu (teoretické reflexe, lidskoprávní aktéři, od globálního systému - OSN, přes evropský i mimoevrospký systém ochrany LP, humanitární intervence, mezinárodní trestní soudnictví, LP v mezinárodních konfliktech a tranzitivní spravedlnost); LP ve vnitrostátním kontextu (ochrana » ... a dál?

Produkt Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice

Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice - parametry

Název produktu: Pavel Dufek, Hubert Smekal: Lidská práva v mezinárodní politice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 594 Kč
Maximální cena: 866 Kč
Ušetríte až: 272 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lidská práva v mezinárodní politice - Pavel Dufek, Hubert Smekal . Publikace představuje meziooborvý přehled v současnosti frekventované problematiky lidských práv. Ve třech částech a 16 kapitolách se zabývá I. základem LP (prameny, pojmosloví, současné trendy a společenskovědní výzkum); II. LP v mezinárodním kontextu (teoretické reflexe, lidskoprávní aktéři, od globálního systému - OSN, přes evropský i mimoevrospký systém ochrany LP, humanitární intervence,mezinárodní trestní soudnictví, LP v mezinárodních konfliktech a tranzitivní spravedlnost); III. LP ve vnitrostátním kontextu (ochrana LP v České republikce, ústavním soudnictví, jakož i zahraniční politika ČR v uvedené oblasti). Jde o ojedinělý počin, který je určen jak právníkům, tak široké odborné veřejnosti (státní správa, neziskové organizace, justice), ale i studentům právnických a filozofických oborů. Kniha je vybavena bohatým poznámkovým aparátem a rovněž přehledy literatury a judikatury včetně věcného rejstříku. Lidská práva v mezinárodní politice - Pavel Dufek, Hubert Smekal od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Pavel Dufek; Hubert SmekalWolters Kluwer 2015, edice Lidská právaKniha, čeština, 448 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.