MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Paulo Coelho: Brida

Próza - beletrie

Paulo Coelho: Brida

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072039760

Brida - Paulo Coelho Paulo Coelho, který je považován za jednoho z nejvlivnějších spisovatelů dnešní doby, uveřejnil své knihy, přeložené do 66 jazyků, ve 160 zemích. Právě vychází jeho třetí román z roku 1990, ve kterém navazuje v jiné poloze na svůj proslavený román Alchymista. Brida je skutečný příběh jedné z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.96552
skladem

Jaké má kniha
Brida
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Paulo Coelho: Brida

Nejlevnější nabídky

Specifikace Paulo Coelho: Brida

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 211 Kč

Třetí román oblíbeného autora z roku 1990, ve kterém navazuje v jiné poloze na svůj proslavený román Alchymista. Brida je skutečný příběh jedné z nejmladších učitelek čarodějnické tradice. ... a dál?

Produkt Paulo Coelho: Brida

Paulo Coelho: Brida - parametry

Název produktu: Paulo Coelho: Brida
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 211 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 37 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Brida - Paulo Coelho Paulo Coelho, který je považován za jednoho z nejvlivnějších spisovatelů dnešní doby, uveřejnil své knihy, přeložené do 66 jazyků, ve 160 zemích. Právě vychází jeho třetí román z roku 1990, ve kterém navazuje v jiné poloze na svůj proslavený román Alchymista. Brida je skutečný příběh jedné z nejmladších učitelek čarodějnické tradice. Ve stále témž duchu, jemuž vděčí za svůj světový věhlas, Paulo Coelho vypráví o prvních krocích tehdy jednadvacetileté dívky, která se jednoho dne rozhodla, že svůj osud spojí s tajemstvími magie. Brida O’Fern, mladá Irka z Dublinu, se vždy zajímala o mystiku. Navštěvovala různé kurzy, v knihkupectvích listovala v knihách pojednávajících o dávných tajemstvích. Díky ponaučením Mága z Folku a své učitelky Wiccy se seznámí s Tradicí Luny, je zasvěcena za jarní rovnodennosti a poznává muže, s nímž chce spojit svůj další život, navazující na starobylé duchovní tradice. Příběh Bridy, která v osmdesátých letech minulého století hodlá jít cestou duchovního hledání podle dávných keltských tradic, spojuje autor s osudem mladé Loni v posledních dnech obléhání katarské pevnosti Montsegur v Okcitánii 13. století. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tajemství čarodějek, některými pronásledovaná, jinými proklínaná, přežila nenávist, oheň hranic, racionalismus i zapomnění a překonala staletí díky ženám, které z pokolení na pokolení uchovávaly mystéria Tradice Luny. Dnes, kdy duchovní hledání opět nabývá na síle – prostřednictvím jedné z nejstarších cest, jak dojít ke spojení s Bohem –, vycházejí tato tajemství na denní světlo a znovu přinášejí totéž chápání světa, jež bylo vlastní našim předkům. Brida je skutečný příběh jedné z nejmladších učitelek čarodějnické tradice. Ve stále témž duchu, jemuž vděčí za svůj světový věhlas, Paulo Coelho v Brida - Paulo Coelho od authora Paulo Coelho a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Příběh půvabné irské dívky Bridy a její cesy za poznáním. Při svém hledáí potká moudrého muže, jenž ji naučí překonávat strach, a ženu, která ji nauší tančit v rytmu skryté hudby světa. Oba jsou si vědomi jejího výjimečného vnitřního daru, ale musí ji nechat podniknout vlastní objevnou cestu. 15.album (2013) Rock `n` Rolf - Vocals, Guitars Peter Jordan - Guitars 1. Soldiers of Fortune 2. Resilient 3. Adventure Highway 4. The Drift 5. Desert Rose 6. Fireheart 7. Run Riot 8. Down to the Wire 9. Crystal Gold 10. Bloody Island


Přidat recenzi pro Paulo Coelho: Brida

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.