Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Paulo Coelho: Alchymista

Próza - beletrie

Paulo Coelho: Alchymista

Hodnocení: 1x
  • 4

Principy úspěchu a duchovního růstu komunikuje formou velmi čtivého příběhu. Román Alchymista je největší brazilský bestseller všech dob. 10 milionů výtisků. Přeložen do 34 jazyků. Je to kniha, kterou propaguje Will Smith jako zdroj, kterému vděčí za svůj úspěch a jako knihu, která nejlépe odráží jeho vidění světa a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Alchymista
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paulo Coelho: Alchymista koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Paulo Coelho: Alchymista

  • 5

Osero87, 25. listopadu 2015

A jéjej zase taková dobře načasovaný kniha....znáte to, zrovna se tam odehrává to, co se Vám děje ve Vašem životě (stejně jako 1984 svého času...no jo to bylo asi před měsícem). Oh damn it...damn, damn and triple-damn. "Strach vyměnit vše, čeho jsme dosáhli, za pouhý sen, je docela přirozený."


Specifikace Paulo Coelho: Alchymista

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 130 Kč

Principy úspěchu a duchovního růstu komunikuje formou velmi čtivého příběhu. Román Alchymista je největší brazilský bestseller všech dob. 10 milionů výtisků. Přeložen do 34 jazyků. Je to kniha, kterou propaguje Will Smith jako zdroj, kterému vděčí za svůj úspěch a jako knihu, která nejlépe odráží jeho vidění světa a úspěchu. Takřka pohádkové vyprávění o cestě pastýře za pokladem je výzvou k naplnění vlastního osudu. Cesta do pouště za životní láskou a k pyramidám za pokladem je plná zkoušek charakteru a » ... a dál?

Produkt Paulo Coelho: Alchymista

Paulo Coelho: Alchymista - parametry

Název produktu: Paulo Coelho: Alchymista
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Principy úspěchu a duchovního růstu komunikuje formou velmi čtivého příběhu. Román Alchymista je největší brazilský bestseller všech dob. 10 milionů výtisků. Přeložen do 34 jazyků. Je to kniha, kterou propaguje Will Smith jako zdroj, kterému vděčí za svůj úspěch a jako knihu, která nejlépe odráží jeho vidění světa a úspěchu. Takřka pohádkové vyprávění o cestě pastýře za pokladem je výzvou k naplnění vlastního osudu. Cesta do pouště za životní láskou a k pyramidám za pokladem je plná zkoušek charakteru a důležitých setkání. Je třeba sledovat všechna znamení a uposlechnout intuici a srdce. A s neustálou trpělivostí, vírou a odvahou (jako alchymista sledující proměnu olova ve zlato) přetvořit samu svou osobnost. (Doporučujeme také audio verzi čtenou Markem Ebenem, Jiřím Lábusem, Jiřím Schmitzerem...) Alchymista - Paulo Coelho, Román Alchymista – největší brazilský bestseller všech dob – byl dosud přeložen do 34 jazyků a prodalo se ho na 10 milionů výtisků. Takřka pohádkové vyprávění o cestě španělského pastýře za zakopaným pokladem, vycházející z příběhu o splněném snu ze sbírky Tisíc a jedna noc, je zároveň výzvou k naplnění vlastního osudu i poznáním posvátnosti světa, v němž žijeme. Na cestě za oním dvojím pokladem, plné zkoušek a důležitých setkání, je třeba dbát všech znamení a s neustálou trpělivostí a odvahou ( jako alchymista sledující proměnu obyčejného kovu ve zlato) přetvořit samu svou osobnost. Vydání čtvrté v Argu třetí. z kategorie Knihy | Beletrie | Světová beletrie od ARGO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.