Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Patricia Briggs: Měsíční píseň

Próza - beletrie

Patricia Briggs: Měsíční píseň cena od 0 Kč

Patricia Briggs: Měsíční píseň

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Ale ani ona není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Někdo si totiž zahrává s vůdcem vlkodlačí smečky… A únos jeho dcery se lehce může stát osudovou chybou… ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Patricia Briggs: Měsíční píseň - parametry

Název produktu: Patricia Briggs: Měsíční píseň
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:
  • Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Ale ani ona není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu. Někdo si totiž zahrává s vůdcem vlkodlačí smečky… A únos jeho dcery se lehce může stát osudovou chybou… Dobrodružný román s mladou, nezávislou, sympatickou hrdinkou a detektivní zápletkou, plný intrik, zrady a citu, nenechá čtenáře chladným. Série knih s Mercy Thompsonovou je bestsellerovým titulem v USA a dalších anglicky mluvících zemích, Německu, Itálii, Španělsku, Francii a nedávno začala dobývat sympatie čtenářů i v Polsku a v Rusku. Autor: Patricia BriggsVazba: Pevná s přebalem leskláISBN: 978-80-7398-056-6Počet stran: 288Rozměry: 205,0 x 145,0 x 30,0 Nakladatelství FANTOM print je rychlejší než čas, proto se k vám knížka dostává s téměř jednodenním předstihem.
  • Vlkodlaci můžou být nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk. Když na ně narazím, poznám je a oni poznají mě – Mercy Thompsonovou.
  • Mercy Thompsonová má za souseda vlkodlaka. V autodílně opravuje mikrobus patřící upírovi. Její bývalý šéf je gnón. Ale ani Mercy není úplně normální… a její pouto s tajemným světem nadpřirozena ji brzy dostane do pořádného průšvihu.
  • Vychutnejte si pořádný nářez, který na vás v knize čeká. Není radno si zahrávat s vůdcem vlkodlačí smečky… A unést mu dceru byla osudová chyba… Mercy Thompson 1 - Měsíční píseň - Briggs Patricia. Je čas na změnu! Zapomeňte na sladkobolné romance!Seznamte se s Mercy Thompsonovou!Přátelí se s vlkodlaky.Přátelí se s upíry.Ovládá bojová umění.Opravuje stará auta.Lehce se dostane z každého průšvihu.Je krásná, je chytrá, je jiná.„Vlkodlaci jsou nebezpeční, když se jim připletete do cesty, ale pokud jste opatrní, nechají vás na pokoji. Umí se dobře skrývat před lidmi, ale já nejsem člověk. Když na ně narazím, poznám je a oni poznají mě…“ Mercy Thompson 1 - Měsíční píseň - Briggs Patricia od nakladatelství v kategorii Beletrie | Sci-fi, Fantasy a Komiksy | Fantasy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.