Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Kalendáře » Srovnání cen Pátek Martin: Svatební diář Smart

Kalendáře

Pátek Martin: Svatební diář Smart cena od 0 Kč

Pátek Martin: Svatební diář Smart

Hodnocení: 1x
  • 4

Svatební diář Smart - Martin Pátek. Konečně je to tu! Nový Svatební diář Smart po 3 letech intenzivního vývoje. Okamžitě se stal bestellerem mezi nevěstami. Je to náš nejprodávanější produkt vůbec! Mějte nad přípravou Vaší svatby absolutní kontrolu. Vytvořte si vlastní seznam hostů, zapište si každý výdaj, kontakty ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Pátek Martin: Svatební diář Smart - parametry

Název produktu: Pátek Martin: Svatební diář Smart
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Svatební diář Smart - Martin Pátek. Konečně je to tu! Nový Svatební diář Smart po 3 letech intenzivního vývoje. Okamžitě se stal bestellerem mezi nevěstami. Je to náš nejprodávanější produkt vůbec! Mějte nad přípravou Vaší svatby absolutní kontrolu. Vytvořte si vlastní seznam hostů, zapište si každý výdaj, kontakty na potenciální dodavatele a mnoho dalších důležitých informací v 16 podrobně popsaných tématech pro přípravu Vaší svatby. Máte svatbu na rychlo? Tento Svatební diář Smart je výborný i pro svatby s krátkou dobou na přípravu. Zbavte se stresu z časové tísně a splňte si úkoly z diáře v rychlém sledu. Objednejte si diář a zvolte si vlastní titulní stranu v barvě ze 7 dostupných až doma, ostatní barevné listy jednoduše vytrhnete. (Balení neobsahuje kuličkové pero) Jaká je kapacita Svatebního diáře Smart? Individuální kalendář - 8 pozic pro úkoly na každý den v roce. Celkem tedy 2920 polí se sloupcem pro odškrtnutí. Rozpočet - celkem 120 nákupních položek s uvedením ceny a celkového stavu útraty (mezisoučtu). Seznam hostů - průměrně 224 hostů, pokud se kalkuluje s tím, že může být na 1 položce třeba 2 osoby jako pár. Organizace dne - k dispozici 57 časových milníků pro přesnou časovou organizaci. Ostatní tematické záložky obsahují kontaktní formuláře pro zapsaní údajů na Vaše potenciální dodavatele, řádkované listy a prázdné listy na náčrtky a lepení obrázků dle toho, co je potřeba řešit. Čemu všemu se Svatební diář Smart věnuje? Věnuje se především Vám a přípravě celé Vaší svatby. Budete mít o všem naprostý přehled a nic Vám neunikne. Podrobně popsaných 16 svatebních témat s množstvím vyplňovacích formulářů, listů na Vaše poznámky, vlepování a náčrtky. 1. záložka - Téma ohledně stanovení termínu, obecný celoroční harmonogram s odškrtáváním a individuální kalendář na 12 měsíců s 8 pozicemi na každý kalendářní den. 2. záložka - Téma stanovení místa obřadu, druhy obřadů, ceny obřadů, formulář na kontakty obřadních míst, místo pro poznámky. 3. záložka - Rozpočet - kolik průměrně stojí 1 host, jaké jsou nejčastější ceny základních svatebních potřeb, dostatek kolonek na zapisování svatebních nákupů, poznámky. 4. záložka - Seznam hostů, svědci a dárky pro svatební hosty - koho zvát na svatbu, jak jsou na tom svědci, mnoho tipů na dárečky pro hosty, formuláře na podrobné informace pro více jak 200 svatebních hostů. 5. záložka - Svatební oznámení, rozepsané běžné a moderní formy svatebních oznámení + tip na hezké svatební oznámení zdarma. 6. záložka - Šaty a svatební doplňky pro nevěstu a ženicha, jak začít, jak vybírat šaty, na co si dát velký pozor, ceny, oblečení pro ženicha, doplňky, kontaktní formuláře na salony, prostor pro poznámky a nákresy. 7. záložka - Fotograf a kameraman, foto versus video, jaké jsou ceny na trhu, na co se zeptat a nezapomenout, seznam fotografií na odškrtnutí, abyste na žádnou nezapomněli + doplnění vlastních fotografií. Samozřejmě kontaktní formuláře na fotografy a kameramany. 8. Restaurace, svatební menu a výzdoba - J


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.