Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Paramax Rapid 500 mg 30 tablet

Pohybový aparát

Paramax Rapid 500 mg 30 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech výrobce Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko. držitel registračního rozhodnutí Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko. složení - (zpravidla) účinné látky Paracetamolum 500 mg v 1 tabletě. složení - pomocné látky Povidon, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paramax Rapid 500 mg 30 tablet koupíte i tady

Specifikace Paramax Rapid 500 mg 30 tablet

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce Vitabalanc
Nejnižší cena 29 Kč

Paramax Rapid 500 mg ulevuje od bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Nedráždí žaludek a nezpůsobuje krvácení. Tablety Paramax Rapid 500 mg mohou užívat dospělí, dospívající a děti od 6 let. Je vhodný k léčbě většiny bolestivých stavů, jako jsou bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad, zubů, bolesti při menstruaci. Ulevuje od bolesti svalů a kloubů a bolesti v krku, které doprovází chřipku a nachlazení. Snižuje horečku. Jak se přípravek Paramax Rapid 500 mg užívá: Dospělí a dospívající od 15 let užívají 1-2 » ... a dál?

Produkt Paramax Rapid 500 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Paramax Rapid 500 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Paramax Rapid 500 mg 30 tablet
Výrobce: Vitabalanc
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 37 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech výrobce Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko. držitel registračního rozhodnutí Vitabalans Oy, Hämeenlinna, Finsko. složení - (zpravidla) účinné látky Paracetamolum 500 mg v 1 tabletě. složení - pomocné látky Povidon, mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylškrobu, kyselina stearová 50%, magnesium-stearát. složení - doplňující informace Paramax Rapid 500 mg tablety neobsahují laktózu ani cukr. farmakoterapeutická skupina Analgetikum, antipyretikum. charakteristika Léčivá látka přípravku Paramax Rapid je paracetamol. Paramax Rapid tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Paramax Rapid nedráždí žaludek a nevyvolává krvácení, mohou jej tedy užít i nemocní s žaludečními a dvanáctníkovými vředy. indikace nebo použití (parafarm.) Paramax Rapid se užívá k rychlé a účinné úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů, pohybového ústrojí, při bolestivé menstruaci a ke snížení zvýšené tělesné teploty. Paramax Rapid též přináší úlevu při nachlazení a bolesti v krku. kontraindikace Neužívejte přípravek Paramax Rapid, jestliže jste přecitlivělý na léčivou látku paracetamol nebo na kteroukoliv pomocnou látku přípravku.

Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud trpíte jaterním onemocněním, žloutenkou nebo onemocněním ledvin a/nebo užíváte jakákoli léčiva obsahující paracetamol.

Neužívejte tento přípravek, jestliže současně užíváte léky poškozující funkci jater nebo pokud máte problémy s požíváním alkoholu.

Neužívejte tento přípravek, jestliže trpíte hemolytickou anémií (druh chudokrevnosti) nebo deficitem enzymu glukózo-6-fosfátdehydrogenázy.

Vzhledem k obsahu léčivé látky není přípravek vhodný pro děti do 6 let. specielní upozornění Zvláštní opatrnosti při použití je zapotřebí:

Při podávání paracetamolu nemocným se změnami jaterních funkcí a u pacientů, kteří užívají dlouhodobě vyšší dávky paracetamolu se doporučuje pravidelná kontrola jaterních testů.

Při léčbě perorálními antikoagulancii (léky zabraňující srážení krve) a současném podávání vyšších dávek paracetamolu je nutná kontrola krevní srážlivosti.

Pití nadměrného množství kávy nebo čaje spolu s užíváním tablet může způsobit pocit napětí a podrážděnosti. nežádoucí účinky Podobně jako všechny léky, může mít i Paramax Rapid nežádoucí účinky.

Při dodržování doporučeného dávkování vyvolává paracetamol nežádoucí účinky jen velmi ojediněle. Zřídka může dojít ke kožní reakci spojené se zčervenáním až vyrážkou nebo k nevolnosti a zvracení. Výjimečně může dojít ke změnám krevního obrazu nebo k bronchospazmu (náhlému zúžení průdušek) např. u osob, které trpí astmatem. V případě výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí se o dalším užívání přípravku poraďte s lékařem nebo lékárníkem. interakce Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky

Účinky přípravku Paramax Rapid a jiných současně používaných přípravků se mohou vzájemně ovlivňovat.

V případě, že užíváte nebo jste v nedávné době užíval(a) jiné l


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.