Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen PARALEN 500 500 mg 12 tablet

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

PARALEN 500 500 mg 12 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. - 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 500 nezhoršují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? PARALEN 500 500 mg 12 tablet koupíte i tady

Specifikace PARALEN 500 500 mg 12 tablet

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 18 Kč

přípravek tlumící bolest a zvýšenou tělesnou teplotu Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 500 nezhoršují žaludeční potíže a nevyvolávají krvácení, mohou je užít i nemocníse žaludečními a dvanáctníkovými vředy a nemocní, kteří nesnášejí ... a dál?

Produkt PARALEN 500 500 mg 12 tablet

PARALEN 500 500 mg 12 tablet - parametry

Název produktu: PARALEN 500 500 mg 12 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 18 Kč
Maximální cena: 26 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. - 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 500 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 500 nezhoršují žaludeční potíže a nevyvolávají zvracení, mohou je užít i nemocní se žaludečními a dvanáctníkovými vředy a nemocní, kteří nesnášejí kyselinu acetylsalicylovou. Tablety Paralen 500 jsou určeny ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Tablety Paralen 500 jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Paralen 500 je určen pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let věku. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek PARALEN 500 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud nedojde do 3 dnů k ústupu obtíží (horečka, bolest) nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším podávání přípravku dítěti s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 UŽÍVAT Neužívejte přípravek PARALEN 500 pokud jste alergický/á (přecitlivělý/á) na účinnou látku nebo na některou pomocnou látku přípravku, máte vážné onemocnění jater nebo akutní zánět jater máte typ chudokrevnosti zvaný hemolytická anémie Pokud si nejste jisti, zda se vás uvedené týká, poraďte se se svým lékařem. Vzhledem k vysokému obsahu účinné látky nejsou tablety Paralen 500 vhodné pro děti mladší než 6 let (nebo pro děti s tělesnou hmotností menší než 20 kg). Zvláštní opatrnosti při použití přípravku PARALEN 500 je zapotřebí Před podáním přípravku konzultujte lékaře, pokud máte nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenáza současně užíváte léky ovlivňující funkci jater máte vážné onemocnění ledvin Pokud si nejste jisti, zda se vás uvedené týká, poraďte se se svým lékařem. O vhodnosti současného užívání tablet Paralen 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud trpíte jaterním onemocněním a/nebo užívate jakákoliv jiná léčiva obsahující paracetamol. Při onemocnění ledvin je možno užívat Paralen 500 tablety pouze po poradě s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Účinky tablet Paralen 500 a jiných léků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. Souč


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.