Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Paralen 125 mg 20 tablet

Léky

Paralen 125 mg 20 tablet

Hodnocení: 5x
  • 4

Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. - 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 125 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen 125 mg 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Paralen 125 mg 20 tablet

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 12 Kč

Tablety Paralen 125 se podávají dětem od batolecího věku (9 měsíců) ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových a jiných horečnatých onemocněních, při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a pohybového ústrojí. ... a dál?

Produkt Paralen 125 mg 20 tablet

Paralen 125 mg 20 tablet - parametry

Název produktu: Paralen 125 mg 20 tablet
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 12 Kč
Maximální cena: 25 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. - 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 125 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Paracetamol, léčivá látka přípravku Paralen 125 tablety, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Tablety Paralen 125 se podávají dětem ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních dětského věku (např. spalničky, zarděnky, plané neštovice, spála, příušnice) a očkování. Tablety Paralen 125 jsou také vhodné při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolesti provázející prořezávání zoubků, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Vzhledem k lékové formě je přípravek vhodný k léčbě dětí ve věku od 3 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN 125 UŽÍVAT Nepodávejte přípravek PARALEN 125 dětem, které jsou alergické(přecitlivělé) na účinnou látku nebo na některou pomocnou látku přípravku, mají vážné onemocnění jater nebo akutní zánět jater typ chudokrevnosti zvaný hemolytická anémie Pokud si nejste jisti, zda se uvedené týká vašeho dítěte, poraďte se se svým lékařem. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku PARALEN 125 je zapotřebí Před podáním přípravku konzultujte lékaře, pokud dítě má nedostatek enzymu glukóza-6-fosfát dehydrogenáza současně užívá léky ovlivňující funkci jater má vážné onemocnění ledvin Pokud si nejste jisti, zda se uvedené týká vašeho dítěte, poraďte se se svým lékařem. O vhodnosti současného podávání tablet Paralen 125 s jinými léky proti bolesti a nachlazení dětem se poraďte s lékařem. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Nepodávejte tento přípravek dětem bez doporučení lékaře pokud trpí jaterním onemocněním a/nebo užívají jakákoliv jiná léčiva obsahující paracetamol. Při onemocnění ledvin je možno užívat Paralen 125 tablety pouze po poradě s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Účinky tablet Paralen 125 a jiných léků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. Současné užívání tablet Paralen 125 a některých léků na spaní, léků proti epilepsii a některých antibiotik může způsobit poškození jater. V případě, že dítě užívá jiné léky, a to na lékařský předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti užívání tablet Paralen 125 s lékařem. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že dítě užívá Paralen 125 tablety. Užívání přípravku PARALEN 125 s jídlem a pitím Jestliže se během léčby objeví zažívací obtíže, podávejte lék během jídla. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek je určen dětem, pokud by však ve výjimečném případě měl být podán těhotné ženě, je to možné jen po poradě s lékařem. Kojící ženy mohou přípravek užívat 1 den, déle než 1 den mohou přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek neovlivňuje činnosti vyžadující zvýšenou pozornost (řízení motorových vozidel, obsluha stro


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.