Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet

Léky

OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet

Hodnocení: 7x
  • 3.85714

OSCILLOCOCCINUM 30x1GM - 30 dávek PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELEoscilococcinum, perorální globulehomeopatický přípravekPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek OSCILLOCOCCINUMmusíte ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.20875
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet koupíte i tady

Specifikace OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet

Kategorie Léky
Výrobce BOIRON
Nejnižší cena 518 Kč

Oscillococcinum je homeopatický léčivý přípravek vhodný i pro děti. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu a v příbalovém letáku. ... a dál?

Produkt OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet - parametry

Název produktu: OSCILLOCOCCINUM 1 g 30 tablet
Výrobce: BOIRON
Minimální cena: 518 Kč
Maximální cena: 784 Kč
Ušetríte až: 266 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.86 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.85714
Podrobný popis:

OSCILLOCOCCINUM 30x1GM - 30 dávek PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELEoscilococcinum, perorální globulehomeopatický přípravekPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje.Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek OSCILLOCOCCINUMmusíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem.- Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete: 1. Co je OSCILLOCOCCINUM a k čemu se používá.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete OSCILLOCOCCINUM užívat. 3. Jak se OSCILLOCOCCINUM užívá.

4. Možné nežádoucí účinky.5 Jak OSCILLOCOCCINUM uchovávat. 6. Další informace.1. CO JE OSCILLOCOCCINUM A K ČEMU SE POUŽÍVÁOSCILLOCOCCINUM je homeopatický přípravek. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. V případě výdeje bez lékařského předpisu přípravek používejte podle návodu k použití, který je uveden na obalu.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE OSCILLOCOCCINUMUŽÍVATNeužívejte OSCILLOCOCCINUMjestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivé látky nebo na kteroukoli další složku přípravku.Zvláštní opatrnosti při užití přípravku OSCILLOCOCCINUM je zapotřebíPokud vám lékař řekl, že se u vás projevuje intolerance (nesnášenlivost) některých cukrů, kontaktujte ho předtím, než začnete tento přípravek užívat.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyInformujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.Těhotenství a kojeníPoraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než

začnete užívat jakýkoli lék.Řízení dopravních prostředků a obsluha strojůOSCILLOCOCCINUM nemá žádný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.2Důležité informace o některých složkách přípravku OSCILLOCOCCINUMObsahuje sacharózu a monohydrát laktózy. 3. JAK SE OSCILLOCOCCINUM UŽÍVÁPerorální podání.Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklé dávkování přípravkuje:Děti a dospělí:Preventivně užívat 1 dózu týdně.Od prvních příznaků užít 1 dózu co možná nejdříve a následně užívat 1 dózu 3x denně po dobu 1 až 3 dnů.Celý obsah jedné dózy nechat rozpustit pod jazykem nebo v malém množství vody. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKYPodobně jako všechny léky může mít i OSCILLOCOCCINUM nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého.Žádné nežádoucí účinky nebyly dosud zaznamenány.Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příba


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.