Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen OROFAR s lidokainem 24 pastilek

Léky na dýchání

OROFAR s lidokainem 24 pastilek

Hodnocení: 12x
  • 4

Proti bolesti v krku se silou dvojího účinku. Rychle tiší bolest v krku a zároveň ničí infekci, která ji způsobuje. - OROFAR pastilky Složení: Léčivé látky: 1 mg benzoxonii chloridum a 1 mg lidocaini hydrochloridum monohydricum v 1 pastilce. Pomocné látky: sorbitol, mikrokrystalická celulosa, makrogol 6000, kukuřičný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? OROFAR s lidokainem 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace OROFAR s lidokainem 24 pastilek

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 127 Kč

přípravek k léčbě infekcí v dutině ústní a hrdle při nachlazení, při zánětu hltanu, hrtanu, k léčbě aftů a zánětu dásní Orofar působí proti bakteriím, virům a houbám, které způsobují bolesti v krku a infekce ústní dutiny. Jeho složka lidokain (lokální anestetikum) zmírňuje bolesti v krku a bolesti při polykání způsobené zánětem. Orofar nedráždí ústní dutinu a hrdlo. Orofar se ... a dál?

Produkt OROFAR s lidokainem 24 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


OROFAR s lidokainem 24 pastilek - parametry

Název produktu: OROFAR s lidokainem 24 pastilek
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Proti bolesti v krku se silou dvojího účinku. Rychle tiší bolest v krku a zároveň ničí infekci, která ji způsobuje. - OROFAR pastilky Složení: Léčivé látky: 1 mg benzoxonii chloridum a 1 mg lidocaini hydrochloridum monohydricum v 1 pastilce. Pomocné látky: sorbitol, mikrokrystalická celulosa, makrogol 6000, kukuřičný škrob, dihydrát sodné soli sacharinu, chlorid sodný, pomerančové aroma, magnesium-stearát, kyselina citronová. Indikační skupina: Otorinolaryngologikum. Charakteristika: Co je to Orofar? Orofar obsahuje látku působící proti infekci a látku působící znecitlivění (anestetikum). Je používán pro léčbu zánětů ústní dutiny a hltanu. Orofar je dostupný ve formě pastilek, spreje a roztoku pro vyplachování nebo kloktání. Jak působí Orofar? Orofar působí proti bakteriím, virům a houbám, které způsobují bolesti v krku a infekce ústní dutiny. Jeho složka lidokain (lokální anestetikum) zmírňuje bolesti v krku a bolesti při polykání způsobené zánětem. Orofar nedráždí ústní dutinu a hrdlo.

Indikace: Kdy je vhodné Orofar užívat? Orofar se užívá k léčbě infekcí v dutině ústní a hrdle při nachlazení, při zánětu hltanu, hrtanu, k léčbě aftů a zánětu dásní. Orofar může být také užíván na doporučení lékaře jako pomocná léčba při angíně. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti starší než 4 roky. Kontraindikace: Kdy byste neměli užívat Orofar? Orofar byste neměli používat pokud jste přecitlivělí na sloučeniny obsahující kvartérní amonium, lidokain a nebo některou ze složek přípravku. Děti: užívání Orofaru se nedoporučuje u dětí mladších 4 let. Těhotenství a kojení Podobně jako před užíváním jiných léků se i před užitím Orofaru v těhotenství nebo v období kojení nejprve poraďte se svým lékařem. Nežádoucí účinky: Jaké nežádoucí účinky může Orofar mít? V některých případech se může vyskytnout lehké místní podráždění které je přechodné. Ve velmi vzácných případech může dojít k alergické reakci jako jsou vyrážky a nebo otok úst/hltanu. V takovém případě přerušte léčbu a okamžitě se poraďte se svým lékařem.

Také informujte svého lékaře nebo lékárníka, pokud zpozorujete jiné nežádoucí účinky, u kterých předpokládáte, že mohou být vyvolané lékem Orofar. Interakce: Interakce nejsou dosud známy. Dávkování a způsob užití: Jak užívat Orofar? Každé 2-3 hodiny nechte pomalu rozpustit 1 pastilku v ústech. Dávkování je možné zvýšit na 1 pastilku každou hodinu či dvě. Nepřekročte dávku 10 pastilek denně. Pastilky se nemají žvýkat ani polykat. Afty: pastilku nechte pomalu rozpustit tak, aby byla v kontaktu s afty. Děti: Orofar mohou používat i děti od čtyř let, ale dávkování musí být sníženo. Denně se nemá překročit dávka šest pastilek, sprej vstříkněte jen 2-3krát při každé aplikaci. Pokud máte pocit, že účinek léku je velmi slabý nebo naopak velmi silný, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka. Předávkování: Co dělat, pokud jste užili příliš velké množství Orofaru? V případě náhodného požití velkého množství přípravku okamžitě kontaktujte vašeho lékaře nebo lékárníka. Zv


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.