MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové vařiče » Srovnání cen Optimus Svea

Kempingové vařiče

Optimus Svea

Hodnocení: 6x
  • 3.16667
EAN: 7391812001235

Kempingový vařič benzínový, hmotnost 550 g . Mosazný vařič Svea od společnosti Optimus si oblíbí zejména horolezci na svých výpravách za dobrodružstvím. Tento vařič byl již mnohonásobně testován a vykazuje kvalitu a funkčnost ve vysokých nadmořských výškách a extrémních podmínkách. S výkonem 1400 W je schopen za ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7342
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Optimus Svea

Specifikace Optimus Svea

Kategorie Kempingové vařiče
Výrobce OPTIMUS
Nejnižší cena 3 390 Kč

Kempingový vařič benzínový, hmotnost 550 g . Mosazný vařič Svea od společnosti Optimus si oblíbí zejména horolezci na svých výpravách za dobrodružstvím. Tento vařič byl již mnohonásobně testován a vykazuje kvalitu a funkčnost ve vysokých nadmořských výškách a extrémních podmínkách. S výkonem 1400 W je schopen za bezmála 7 minut přivést k bodu varu jeden litr vody. Jako palivo je využíván technický benzín. Vařič vydrží hořet až 50 minut a jeho víko se dá využít jako ešus nebo nádoba na » ... a dál?

Produkt Optimus Svea

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Optimus Nova

Optimus Nova

od 4 099 Kč

Optimus Crux

Optimus Crux

od 1 305 Kč

Optimus Crux Lite

Optimus Crux Lite

od 1 080 Kč

Optimus Polaris

Optimus Polaris

od 5 225 Kč

Optimus Nova

Optimus Nova

od 4 099 Kč

Optimus Svea - parametry

Název produktu: Optimus Svea
Výrobce: OPTIMUS
Minimální cena: 3 390 Kč
Maximální cena: 3 800 Kč
Ušetríte až: 410 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Kempingový vařič benzínový, hmotnost 550 g . Mosazný vařič Svea od společnosti Optimus si oblíbí zejména horolezci na svých výpravách za dobrodružstvím. Tento vařič byl již mnohonásobně testován a vykazuje kvalitu a funkčnost ve vysokých nadmořských výškách a extrémních podmínkách. S výkonem 1400 W je schopen za bezmála 7 minut přivést k bodu varu jeden litr vody. Jako palivo je využíván technický benzín. Vařič vydrží hořet až 50 minut a jeho víko se dá využít jako ešus nebo nádoba na připravovaný pokrm. Výhodou jsou také rozměry, kterými se Svea může pochlubit.Mosazný vařič Svea od společnosti Optimus si oblíbí zejména horolezci na svých výpravách za dobrodružstvím. Tento vařič byl již mnohonásobně testován a vykazuje kvalitu a funkčnost ve vysokých nadmořských výškách a extrémních podmínkách. S výkonem 1400 W je schopen za bezmála 7 minut přivést k bodu varu jeden litr vody. Jako palivo je využíván technický benzín. Vařič vydrží hořet až 50 minut a jeho víko se dá využít jako ešus nebo n Kultovní vařič horolezců - nejklasičtější lehký benzinový vařič Svea od značky Optimus of Sweden je vyroben z mosazi. Je na trhu již bezmála století, avšak i přesto se k němu stále přirovnávají konkurenční kompaktní outdoorové kuchyňské sady. Stěží lze předpokládat, že jakýkoliv jiný vařič by byl tak často "prakticky testován" jako Svea, tolik oblíbená především mezi horolezci díky své spolehlivé funkčnosti ve vysokých nadmořských výškách. Svea je ideální pro expedice jednotlivců, přípravu pokrmů ve vyšších nadmořských výškách či kdekoliv, kde je potřeba minimalizovat objem a hmotnost vybavení. Není potřeba pumpovat. Víko vařiče lze použít coby hrnec.


Přidat recenzi pro Optimus Svea

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.