Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ophthalmo-Septonex mast 5 g

Léky

Ophthalmo-Septonex mast 5 g

Hodnocení: 20x
  • 4

Přípravek se používá při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu. Čtěte pozorně příbalový leták. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: OPHTHALMO-SEPTONEX (Carbethopendecinii bromidum) oční mast Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Zentiva, k.s., Praha, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ophthalmo-Septonex mast 5 g koupíte i tady

Specifikace Ophthalmo-Septonex mast 5 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 74 Kč

Oční mast Ophthalmo-Septonex má dezinfekční vlastnosti a je proto vhodná pro léčbu nehnisavých zánětů předního úseku oka, při zánětech víček a spojivek, při poškození rohovky po vyjmutí cizích tělísek a po úrazech. ... a dál?

Produkt Ophthalmo-Septonex mast 5 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ophthalmo-Septonex mast 5 g - parametry

Název produktu: Ophthalmo-Septonex mast 5 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 20 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek se používá při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu. Čtěte pozorně příbalový leták. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: OPHTHALMO-SEPTONEX (Carbethopendecinii bromidum) oční mast Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Zentiva, k.s., Praha, Česká republika Složení Léčivá látka: Carbethopendecinii bromidum 5 mg v 5 g oční masti Pomocné látky: oční bílá vazelína, tuk z ovčí vlny (lanolin), bílý vosk, čištěná voda Indikační skupina Oftalmologikum, antiseptikum Charakteristika Oční mast Ophthalmo-Septonex má dezinfekční vlastnosti a je proto vhodná pro léčbu nehnisavých zánětů předního úseku oka. Indikace Ophthalmo-Septonex se používá u dospělých i dětí při zánětech víček a spojivek, při poškození rohovky po vyjmutí cizích tělísek a po úrazech. Při závažnějších, zejména hnisavých zánětech, je nutné vyhledat lékaře. Kontraindikace Přecitlivělost na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku přípravku, dále při snížené tvorbě slz a při zánětech rohovky a spojivky s omezeným vylučováním slz. Těhotenství a kojení Přípravek je možno použít krátkodobě i v těhotenství a při kojení. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Pozornost není použitím oční masti Ophthalmo-Septonex ovlivněna, rozhodující je postižení zraku. Nežádoucí účinky Podobně jako všechny léky, může mít i oční mast Ophthalmo-Septonex nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Po vnesení do spojivkového vaku může oční mast u citlivějších pacientů vyvolat přechodný pocit pálení nebo může dojít ke zčervenání kůže víček. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Interakce Vzájemné ovlivnění účinku oční masti Ophthalmo-Septonex a jiných očních mastí není známo. Přesto bez porady s lékařem nepoužívejte současně s touto mastí jiné volně prodejné oční přípravky. Jestliže Vám oční lékař bude předepisovat nějaké jiné léky, oznamte mu, že používáte oční mast Ophthalmo-Septonex. Dávkování a způsob použití Obvykle se u dospělých i dětí vnáší do spojivkového vaku nebo nanáší na kůži víček malé množství oční masti 3-5x denně maximálně po dobu 14 dnů. Při současné léčbě očními kapkami se mast používá obvykle na noc. Je vhodné po vnesení masti do oční štěrbiny nechat zavřené oko na 2 - 3 minuty, aby léčivá látka neodtekla se slzami a mohla se vstřebat rohovkou a spojivkou. Při používání dvou či více očních mastí je nutné mezi jejich použitím nechat uplynut alespoň 10 minut. Před prvním použitím se doporučuje vytlačit a odstranit asi 1 cm masti. Upozornění Jestliže se během 3 dnů léčby Vaše obtíže výrazně nezlepší nebo se dokonce zhorší nebo se vyskytnou u Vás neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem. Při závažných poraněních oka se o použití přípravku poraďte s lékařem. Při náhodném požití přípravku dítětem vyhledejte lékaře. Uchovávání Př


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.