MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Společenské hry » Ostatní z kategorie společenské hry » Srovnání cen Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Ostatní z kategorie společenské hry

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8412668181632

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 6 let, česká lokalizace . Společenská hra Lynx Rychlý jako rys od španělského výrobce Educa je akční rodinnou stolní hrou, která ukáže, kdo má nejrychlejší reakce a nejbystřejší oči. Tato skvělá hra je určena pro děti i pro rodiče. Obsahuje více než 350 kartiček s různými ...a dál?

Filtrovat: i

Doporučujeme Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Nejlevnější nabídky

Specifikace Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Kategorie Ostatní z kategorie společenské hry
Výrobce OLYMPTOY
Nejnižší cena 459 Kč
Počet hráčů 2 - 4
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 6 - 7 let

Jak rychle se ti podaří najít tvé obrázky? Více než 350 obrázků v zábavné rodinné hře pro dobré oči a rychlou reakci! Lynx má poměrně jednoduchá pravidla - z jednotlivých dílků se poskládá herní deska. Každému hráči se rozdají tři obrázky. Úkolem je co nejrychleji najít své obrázky na herní ploše. Kde jsou ty sušenky? Kde se schovává tenisový míček? Kde je kytara? Kdo jako první najde všechny obrázky na hrací ploše a posbírá všechny obrázkové kartičky, vyhrává. Posbírej nejvíce bodů a vyhráváš celou hru! » ... a dál?

Produkt Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys - parametry

Název produktu: Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys
Výrobce: OLYMPTOY
Minimální cena: 459 Kč
Maximální cena: 671 Kč
Ušetríte až: 212 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Počet hráčů 2 - 4
Počet hráčů 1 - 6
Věk od 6 - 7 let
Podrobný popis:

Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 6 let, česká lokalizace . Společenská hra Lynx Rychlý jako rys od španělského výrobce Educa je akční rodinnou stolní hrou, která ukáže, kdo má nejrychlejší reakce a nejbystřejší oči. Tato skvělá hra je určena pro děti i pro rodiče. Obsahuje více než 350 kartiček s různými obrázky. Kdo nejrychleji najde vybraný obrázek na herní desce, vyhrává. Herní plocha se skládá z několika dílů, které lze pokaždé složit trochu jinak, aby hra nebyla vždy stejná. Procvičte si svou pozornost a reflexy. Hra je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, takže dlouho vypadá jako nová. Je určena pro hráče ve věku od šesti let a je ideální pro dva až čtyři hráče. Klíčové vlastnosti hry Educa Rychlý jako rysVyrobeno z kvalitních materiálůHra Educa Rychlý jako rys procvičí pozornost a reflexyObsahuje více než 350 obrázků, které se hledají na hrací plošeHrací desku lze poskládat vždy trochu jinakVhodné pro 2 - 4 hráčeVhodné pro děti od 6 let Desková hra pro 2–4 hráče, doporučený věk od 6 let, česká lokalizace, rozměry: 37.3×5.8×27.2cm, 350 obrázků . Akční rodinná hra, která odhaluje, kdo má nejsilnější zrak a nejrychlejší reakce! Kdo je bystrý jako rys vyhrává! Jednoduše rozložte hrací desku, promíchejte balíček s obrázky a vyberte 3 obrázky. Buďte první hráč, který najde všechny vaše obrázky na desce, shromáždí nejvíce karet a ... vyhraje! Hra obsahuje více než 350 kartiček s obrázky, barevné žetony, 9 dílnou hrací desku, kterou lze pokaždé sestavit v jiné herní variantě. Délka jedné hry cca 20-45 minut. Věk: 6-99 let. Počet hráčů: 1-6. Klíčové vlastnosti hry Educa Rychlý jako rysAkční rodinná hraKdo je bystrý jako rys, vyhrává!Hra obsahuje 368 kartiček s obrázky, barevné žetony a 9 dílnou variabilní hrací deskuVěk: 6-99 letPočet hráčů: 1-6Délka hry: 20-45 min.2 varianty hry Educa Rychlý jako rys 350 obrázkůMezinárodně nejprodávanější rodinná hra.Akční rodinná hra, která odhaluje, kdo má nejsilnější zrak a nejrychlejší reakce. Kdo je bystrý jako rys vyhrává. Jak se hra hraje:Jednoduše rozložte hrací desku, promíchejte balíček s obrázky a vyberte 3 obrázky. "Tři, dva, jedna… START." Kde je beruška? Kde je medvídek? Kde je kiwi? ...Buďte první hráč, který najde všechny vaše obrázky na desce, shromáždí nejvíce karet. Kdo u vás vyhraje?Jedná se o jednoduchou, srozumitelnou, rychlou a zábavnou hru. Podporuje u dětí (a nejen u nich) koordinaci ruka-oko, pozorování a rychlost a také socializaci. Díky výměnným dílům desky je hra pokaždé jiná. Netrávíte spolu jako rodina moc času? Díky této zábavné postřehové hře zajisté budete.Počet hráčů: 1-6 (optimálně 2-4)Hrací doba: cca 20 minVěk: 6+ Educa hra Lynx Rychlý jako rys Postřehová hra, při které se mohou uplatnit rychlé oči a rychlé ruce. Hráči mají za úkol zamíchat kartičky, vzít si tři ze zamíchaného balíčku a rozložit hrací plochu. Poté by se měli hráči soustředit na obrázky karet, jako jsou sušenky, kytara, tenisák, atd. a po nalezení obrázků na hrací ploše po


Přidat recenzi pro Olymptoy Educa Hra - Rychlý jako rys

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Asmodee: Dobble

Asmodee: Dobble

Dobble, 2 - 8 hráčů, od 6 let 5 her v 1 Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden ! Hra je kompletně v češtině i slovenštině a nabízí zcela unikátní zábavu. »

od 279 Kč

v 5 obchodech

Piatnik: Tik tak bum!

Piatnik: Tik tak bum!

Typ deskové hry: Activity Doba hraní: do 30 min. Doporučený věk: od 12 let Počet hráčů: 2 - 8 * Hra obsahuje: 55 karet - každá z nich umožňuje vytvořit pomocí slabik na obou stranách různá slova. Kostku se třemi různými symboly na protějších stranách. »

od 339 Kč

v 8 obchodech

Mindok: Děti z Carcassonne

Mindok: Děti z Carcassonne

Carcassonne je světově známá strategická společenská hra o jihofrancouzském městě Carcassonne pověstném svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Průběh hry: Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do »

od 295 Kč

v 13 obchodech

Piatnik Activity Original Legend

Piatnik Activity Original Legend

Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her Activity je jedna z nejoblíbenějších a nejzábavnějších rodinných společenských her. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům hry Activity do časového »

od 539 Kč

v 7 obchodech

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

ADC Blackfire Dixit: Základní hra

Ve hře Dixit se stanete vypravěčem a budete vymýšlet vlastní příběhy. Na začátku hry dostane každý hráč do ruky několik obrázkových karet. Ty jsou poměrně nezvyklé, obrázky jsou velice různorodé a netradičně zpracované. Jeden z hráčů se stane vypravěčem – »

od 649 Kč

v 6 obchodech

MINDOK Duch

MINDOK Duch

Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! Je bleskurychlá postřehová hra pro 2 - 8 hráčů od osmi let. Duch! je jako blesk rychlá postřehová hra, pro 2 až 8 šikulů, kterým již bylo alespoň osm roků. Balduin, hradní duch našel »

od 269 Kč

v 12 obchodech

DINO Kdo páruje vyhrává

DINO Kdo páruje vyhrává

Společenská hra pro 3–10 hráčů, doporučený věk od 8 let, alespoň na 30 min hraní, česká lokalizace . Jsou vaši spoluhráči naladěni na stejnou vlnu jako vy? Pojďte to zjistit v nové hře Kdo páruje vyhrává. Hra probíhá ve čtyřech kolech a vyhrává ten hráč, »

od 295 Kč

v 9 obchodech

Albi Makroskop

Albi Makroskop

Počet hráčů: 2 - 6 Doporučený věk: od 6 let Doba hraní: 30 Typ hry: Rodinné Co vidíš? Odhadneš to? Inovativní rodinná hra Makroskop prověří vaše schopnost zpozorovat celek v detailech. Odkrývejte postupně obrázek umístěný v makroskopu, a uhodněte, co »

od 437 Kč

ve 4 obchodech

Hasbro Pictureka

Hasbro Pictureka

Společenská hra Pictureka obsahuje 9 hracích desek plných obrázků, které si hráči co nejrychleji snaží snaží najít na základě svých karet jako první! Vyhrává hráč s největším počtem karet. Jedná se o CZ a SK verzi. Hledejte předměty na herní »

od 269 Kč

v 5 obchodech

BONAPARTE Grabolo Krtek společenská hra v plechové krabičce

BONAPARTE Grabolo Krtek společenská hra v plechové krabičce

Společenská hra dětská a rodinná pro 3–5 hráčů, vhodné od 3 let, alespoň na 10 min hraní . Zabavte se skvělou společenskou hrou Grabolo, při níž vám budou dělat společnost oblíbené postavičky z pohádky O krtkovi. Pečlivě se soustřeďte a připravte se na »

od 233 Kč

ve 3 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.