MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Oliver Bowden: Jednota

Próza - beletrie

Oliver Bowden: Jednota

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 9788073983000

NELÍTOSTNÁ VÁLKA MEZI TEMPLÁŘI .{color: red} ############################### A ASASÍNY POKRAČUJE... .{color: red} ###################### ...tentokrát v revoluční Francii! .{color: blue} ***************** Videoherní série Assassin’s Creed si v uplynulých letech nekompromisně vydobyla silnou pozici mezi popkulturními ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Jednota
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Oliver Bowden: Jednota

Nejlevnější nabídky

Specifikace Oliver Bowden: Jednota

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 187 Kč

Nelítostná válka mezi templáři a asasíny pokračuje… Tentokrát v revoluční Francii! ... a dál?

Produkt Oliver Bowden: Jednota

Oliver Bowden: Jednota - parametry

Název produktu: Oliver Bowden: Jednota
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 279 Kč
Ušetríte až: 92 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:
  • NELÍTOSTNÁ VÁLKA MEZI TEMPLÁŘI .{color: red} ############################### A ASASÍNY POKRAČUJE... .{color: red} ###################### ...tentokrát v revoluční Francii! .{color: blue}
  • Videoherní série Assassin’s Creed si v uplynulých letech nekompromisně vydobyla silnou pozici mezi popkulturními fenomény. Kromě her, které se staly mezi fanoušky okamžitě kultem, se „Asasíni“ zabydlují i v dalších formátech – v knihách, o nichž bude ještě řeč, v komiksu a nově také na stříbrném plátně. Po letech příprav a tahanic se zdá, že se Hollywood a tvůrci hry konečně dohodli. Film měl dorazit do kin původně ještě v letošním roce, premiéra se však posunula a mohli bychom se jí dočkat před Vánoci příštího roku. Na producentském můstku navíc nestane nikdo menší, než současná herecká top star Michael Fassbender, který si také hodlá zahrát hlavní roli, takže se opravdu máme na co těšit. .
  • Láska a válka
  • Ještě než k tomu ale dojde, budou si moci čeští čtenáři díky nakladatelství FANTOM Print vychutnat zatím poslední, v pořadí sedmý „asasínský“ román nazvaný Jednota. Po staletí trvající válka mezi templáři a asasíny se v něm přesouvá po exotických kulisách Karibiku z předchozího dílu do revoluční Francie na konci osmnáctého století. V atmosféře napjaté politické situace se rozvíjí příběh Élise a Arna, dvou mladých lidí stojících vinou osudu na opačných stranách barikády. Postupně však zjišťují, že jsou si podobní více, než tušili a společnými silami se snaží zastavit valící se lavinu revoluce. Nic totiž není takové, jaké se původně zdálo být, a mladá Élise, která se po smrti svého otce má stát velmistryní francouzských templářů, se ocitá ve víru politických machinací, lží a intrik. Kromě snahy o zastavení hrozící revoluce musí odhalit zrádce ve vlastních řadách a pokusit se nastolit bezprecedentní mír s asasíny, aby přežila. Situaci však komplikuje její divoká povaha, touha po pomstě za smrt rodičů i její vztah k Arnovi. Anotace: ======== Rok 1789: V nádherné Paříži nadchází úsvit Velké francouzské revoluce. Lidé se bouří proti útlaku aristokracie a dlážděnými ulicemi teče krev. Ale revoluční spravedlnost má vysokou cenu… V době, kdy je rozkol mezi bohatými a chudými největší a národ rve sám sebe na kusy, se dva mladí lidé pouštějí do boje, aby pomstili, co ztratili. Arno a Élise jsou brzy vtaženi do stovky let trvající války mezi asasíny a templáři – do světa, v němž jim hrozí větší nebezpečí, než si vůbec uměli představit.

Přidat recenzi pro Oliver Bowden: Jednota

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.