Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Olfen gel 50 g

Léky

Olfen gel 50 g

Hodnocení: 5x
  • 3.4

Olfen gel je možné použít bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 14 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Olfen, gel diclofenacum natricum Gel ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Olfen gel 50 g

Kategorie Léky
Výrobce MEDIMPORT
Nejnižší cena 76 Kč

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Olfen, gel diclofenacum natricumGelPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Olfen gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.−  Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.−  Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.−  Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to » ... a dál?

Produkt Olfen gel 50 g

Olfen gel 50 g - parametry

Název produktu: Olfen gel 50 g
Výrobce: MEDIMPORT
Minimální cena: 76 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 13 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 3.4
Podrobný popis:

Olfen gel je možné použít bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 14 let. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Olfen, gel diclofenacum natricum Gel Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Olfen gel musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. − Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. − Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. − Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. − Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se

Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je Olfen gel a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Olfen gel používat 3. Jak se Olfen gel používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Olfen gel uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je Olfen gel a k čemu se používá Olfen gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak má protirevmatické účinky, působí proti bolesti a tlumí zánět. Diklofenak se po místním podání vstřebává pokožkou a jeho přítomnost může být prokázána v krevní plazmě. Vstřebává se přibližně 3,3% z místně podané dávky léčivé látky. Olfen gel je možné použít bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů (zhmoždění, podvrtnutí, vymknutí). K mírnění místních příznaků zánětlivých a degenerativních (vzniklých z opotřebování a stárnutí) kloubních onemocnění a k léčbě místních mimokloubních revmatických projevů (např.

zánětů šlach, šlachových pochev či tíhových váčků) je možné Olfen gel používat pouze po poradě s lékařem. Pouze po poradě s lékařem může být přípravek užíván při dlouhodobé léčbě větších oblastí a při léčbě těhotných žen. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 14 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Olfen gel používat Nepoužívejte Olfen gel: − jestliže jste alergický(á) na diklofenak, na kyselinu acetylsalicylovou či na jiná nesteroidní antirevmatika (přípravky k léčbě bolesti, zánětu a horečky) − jestliže jste alergický(á) na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). − jestliže jste těhotná nebo kojíte. Zvláštní opatrnosti je zapotřebí Olfen gel nesmí přijít do kontaktu s otevřenými poraněními, sliznicí a oblastí očí. Oblast, na kterou je Olfen gel nanesen, nesmí být kryta neprodyšným oděvem či obvazem. O vhodnosti současného použití Olfen gelu s jinými přípravky pro místní použití se poraďte s lékařem. Vzájemné působení s dalšími

léčivými přípravky Informujte svého lékaře nebo lékárníka o


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.