Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks

Léky

OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks

Hodnocení: 1x
  • 4

kód SÚKL: 0201455 Olfen 140 mg léčivé náplasti se používají ke krátkodobé léčbě bolestí vzniklých v důsledku natažení, podvrtnutí nebo pohmoždění rukou nebo nohou po poranění nebo úrazu Olfen 140mg léčivé náplasti Olfen 140 mg léčivé náplasti se používají ke krátkodobé léčbě bolestí vzniklých v důsledku natažení, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks koupíte i tady

Specifikace OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks

Kategorie Léky
Výrobce TEIKA Pharmaceutical
Nejnižší cena 247 Kč

Olfen 140 mg léčivé náplasti léčivá náplast Diclofenacum natricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se Vaše příznaky zhorší » ... a dál?

Produkt OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks

OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks - parametry

Název produktu: OLFEN 140 mg léčivé náplasti 10 ks
Výrobce: TEIKA Pharmaceutical
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

kód SÚKL: 0201455 Olfen 140 mg léčivé náplasti se používají ke krátkodobé léčbě bolestí vzniklých v důsledku natažení, podvrtnutí nebo pohmoždění rukou nebo nohou po poranění nebo úrazu Olfen 140mg léčivé náplasti Olfen 140 mg léčivé náplasti se používají ke krátkodobé léčbě bolestí vzniklých v důsledku natažení, podvrtnutí nebo pohmoždění rukou nebo nohou po poranění nebo úrazu. Tento léčivý přípravek mohou používat dospělí a dospívající od 16 let věku. Olfen 140 mg léčivé náplasti obsahují léčivou látku diklofenak, který působí proti bolesti, tlumí zánět a má antirevmatické účinky. Olfen 140 mg léčivé náplasti se aplikují 2x denně (ráno a večer) na čistou a suchou pokožku v oblasti postiženého místa. Náplasti se nesmí dělit (stříhat nebo trhat) a nemají být používány déle než po dobu 7 dnů. Po dobu používání a minimálně jeden den po ukončení používání je vhodné se vyvarovat slunečnímu záření či pobytu v soláriu. Jak funguje Účínná látka diklofenak proniká kůží, kde v podkoží vzniká jeho „depo“. Plynulým uvolňováním diklofenaku z tohoto depa, je zaručeno dlouhodobé působení Olfen 140 mg léčivé náplasti proti bolesti nejméně po dobu 12 hodin, což umožňuje aplikaci náplastí pouze 2x denně. Jednoduché použití Kam aplikovat Olfen 140 mg léčivé náplasti aplikujeme 2x denně (ráno a večer) na čistou a suchou pokožku v oblasti postiženého místa. Praktické rady Lze odstranit před sprchou či koupelí a následně znovu nalepit.

Při léčbě je třeba se vyvarovat vystavení léčené plochy přímému slunečnímu světlu nebo soláriu do jednoho dne po odstranění náplastí, aby se snížilo riziko vzniku fototoxické reakce.

Po otevření – rozstřižení sáčku je třeba použít během 4 měsíců (skladování při 25 ºC), při skladování v lednici (2-4 ºC) do 6 měsíců.

Indikováno pro dospělé a dospívající od 16 let. Olfen 140 mg léčivé náplasti je přípravek, který působí proti bolesti. Patří do skupiny přípravků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID).Pro dospělé a dospívající od 16 let: Přípravek Olfen 140 mg léčivé náplasti ke krátkodobé místní léčbě bolestí spojených s akutním natažením, podvrtnutím nebo pohmožděním rukou nebo nohou v důsledku úrazu (např. sportovního poranění). Přiložte jednu náplast na bolestivé místo dvakrát denně, ráno a večer. Maximální celková denní dávka je 2 náplasti, i když máte více zraněných míst než jedno. V jeden okamžik ošetřujte pouze jedno bolavé místo. Způsob aplikace:Pouze ke kožnímu podání, neužívejte vnitřně!1. Ustřihněte sáček, obsahující náplast, podél vyznačené čáry.2. Vyjměte náplast a pečlivě uzavřete sáček tlakem na uzávěr.3. Sejměte ochranný film z přilnavé strany náplasti.4. Nalepte náplast na bolestivé místo.Pokud je nezbytné, lze upevnit náplast za použití elastického síťového obinadla. Nepoužívejte náplast s neprodyšným (okluzivním) obinadlem.Náplast se nesmí dělit. Použité náplasti přeložte na polovinu, přilnavou stranou dovnitř. Olfen 140 mg léčivé náplasti je přípravek, který působí proti bolesti. Olfen 140 mg léčivé nápla


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.