Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu

Knihy osobnosti a fakta

Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu

Hodnocení: 6x
  • 4

Evropa - Dějiny jednoho kontinentu - Norman Davies, Rozsáhlá syntetická práce profesora historie Londýnské univerzity patří k nečetným dílům, která se v jednom svazku snaží zhostit celku evropských dějin od prehistorických počátků až po pád komunismu počátkem devadesátých let. Daviesova práce je pozoruhodná především ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90885
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Evropa: Dějiny jednoho ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu koupíte i tady

Specifikace Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 1 131 Kč

Rozsáhlá syntetická práce profesora historie Londýnské univerzity mapující dějiny Evropy od prehistorických počátků až po pád komunismu na počátku 90. let minulého století. ... a dál?

Produkt Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu

Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu - parametry

Název produktu: Norman Davies: Evropa: Dějiny jednoho kontinentu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 131 Kč
Maximální cena: 1 497 Kč
Ušetríte až: 366 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Evropa - Dějiny jednoho kontinentu - Norman Davies, Rozsáhlá syntetická práce profesora historie Londýnské univerzity patří k nečetným dílům, která se v jednom svazku snaží zhostit celku evropských dějin od prehistorických počátků až po pád komunismu počátkem devadesátých let. Daviesova práce je pozoruhodná především tím, že provádí skutečnou syntézu politických, náboženských, kulturních a sociálních dějin Evropy a zároveň přináší ohromné množství objevných analýz a sond do málo známých nebo zapomenutých jevů evropských dějin. Kniha je vybavena rozsáhlými dodatky obsahujícími data, statistické přehledy, tabulky, mapy a grafy. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | Dějiny/Historie od Prostor naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Dějiny evropského kontinentu od dob jeho prehistorického osídlení až po pád komunistických režimů ve východní Evropě – to vše, společně s mnoha mapami, tabulkami a statistikami, naleznete v syntetické studii profesora londýnské univerzity N. Daviese Evropa - Normas Davies od authora Normas Davies a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.