Nohelgarden Stopset žluté šipky 5 ks
Nohelgarden Stopset žluté šipky 5 ks

TOP 26
Nohelgarden Stopset žluté šipky 5 ks

od 27 Kč
Charakteristika přípravku Žlutá barva na lepových deskách dráždí buňky hmyzího zraku . Hmyz při kontaktu se žlutou barvou je podceňován k snášení vajec, sběru potravy, snížení letové aktivity a stává se pasivnějším. Žlutá barva ho doslova láká, aby si usedl. Šipky k odchytu hmyzu jsou pokryté vrstvou nevysychavého lepu Chemstop-ecofix , kterýhmyz zadrží a z šipky už nepustí zpět. Tvar šipky je ideální pro zapíchnutí do zeminy, ale díky přidaným…
potapnicek.cz
Za dopravu 98 Kč Skladem
27 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Nohelgarden Stopset žluté šipky 5 ks
Výrobce: Nohel Garden
Minimální cena: 27 Kč
Maximální cena: 49 Kč
Ušetříte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Charakteristika přípravku

Žlutá barva na lepových deskách dráždí buňky hmyzího zraku . Hmyz při kontaktu se žlutou barvou je podceňován k snášení vajec, sběru potravy, snížení letové aktivity a stává se pasivnějším. Žlutá barva ho doslova láká, aby si usedl. Šipky k odchytu hmyzu jsou pokryté vrstvou nevysychavého lepu Chemstop-ecofix , kterýhmyz zadrží a z šipky už nepustí zpět. Tvar šipky je ideální pro zapíchnutí do zeminy, ale díky přidaným otvorům a závěsům, je lze také umístit přímo na rostlinu.

Skladování Stopset žluté lepové šipky

Žluté lepové šipky skladujte v původním obalu na suchém místě, odděleně od potravin, krmiv a chemikálií. Teplota skladování: + 5 až + 20°C.

Složení

Stopset žluté lepové desky jsou pokryté lepem známým jako Chemstop-ekofix: 15 – 25 hm.% ; chemicky se jedná o směs polyolefinů.

První pomoc při zasažení

Výrobek silně drží na pokožce, proto dojde-li ke kontaktu s kůží, zasažené místo umyjte nejprve jedlým či kosmetickým olejem a posléze teplou vodou a mýdlem. Budou-li přetrvávat zdravotní potíže, vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít zdroj informací o prostředku, jako je bezpečnostní karta či etiketa.

Balení Stopset žluté lepové šipky k odchytu hmyzu

Obsahuje 5 ks žlutých lepových šipek (desek) o rozměrech 14 x 5 cm, z čehož 3 šipky mají na sobě polepovou vrstvu z obou stran 2 z jedné strany. Balení obsahuje také 2 ks závěsů.

Upozornění související s bezpečností

Uchovávejte mimo dosah dětí. Při práci s žlutými lepovými šipkami chraňte svou kůži i oči ochrannými prvky. Při požití nebo delším kontaktu se sliznicemi a pokožkou může poškodit zdraví. Při práci nic nekonzumujte ani nekuřte. Po aplikaci Stopset žlutých lepových šipek k odchytu hmyzu si umyjte rucevodou a mýdlem.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Nekopírujte texty ani fotografie.Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz

 

Žluté lepové šipky pro odchyt škůdců u pokojových rostlin nebo u rostlin pěstovaných v malých květináčích. Jak účinkují? Na šipkách je lep, na který se přichytí škůdce. Mechanická ochrana rostlin proti létajícím škůdcům. Rozměr šipek je 14x5 cm. Souprava obsahuje 5 ks šipek (2 ks jednostranně a 3 ks oboustranně lepivých) opatřených otvorem k zavěšení a 2 ks závěsů. Pro jaké rostliny? - pokojové rostliny, aj. Proti jakým škůdcům? - molice - smutnice - vrtule - létavá imaga mšic, aj. Jak je použít? lepové šipky zapíchněte do substrátů nebo zavěste na rostliny v případě, že budou lepové šipky plné, doporučujeme vyměnit za nové pro celoroční použití ilustrační foto Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a př

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.