Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů

Léky

NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů

Hodnocení: 1x
  • 4

Nicorette Classic Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření. Nicorette Classic Gum je určen k léčbě závislosti na tabáku, k zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a k zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Nicorette Classic Gum patří do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.605
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů koupíte i tady

Specifikace NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů

Kategorie Léky
Výrobce McNeil Consumer Heralthcare
Nejnižší cena 609 Kč

Nicorette Classic Gum 2 mg jsou žvýkačky používané k odvykání kouření. Léčí závislost na tabáku, zmírňují touhu po nikotinu. Používají se také ke zmírnění nepříjemných pocitů (abstinenčních příznaků) souvisejících s nedostatkem nikotinu z tabáku. Nicorette Classic Gum 2 mg jsou určeny pro dospělé kuřáky. Jak se přípravek Nicorette Classic Gum 2 mg používá: Žvýkačky použijte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu a přerušovaně po dobu 30 minut. Počáteční dávku » ... a dál?

Produkt NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů

NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů - parametry

Název produktu: NICORETTE CLASSIC žvýkačky 2 mg 105 kusů
Výrobce: McNeil Consumer Heralthcare
Minimální cena: 609 Kč
Maximální cena: 881 Kč
Ušetríte až: 272 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nicorette Classic Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření.

Nicorette Classic Gum je určen k léčbě závislosti na tabáku, k zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a k zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit. Nicorette Classic Gum patří do skupiny léků užívaných k odvykání kouření.

Nicorette Classic Gum je určen k léčbě závislosti na tabáku, k zmírnění touhy po kouření (nikotinu) a k zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadnější odvykání kouření kuřákům motivovaným přestat kouřit.

Užívání Nicorette Classic Gum s jídlem a pitím: Během žvýkání nic nepijte, nejezte ani nekuřte.

Žvýkačky Nicorette Classic Gum užívejte tehdy, když se dostaví touha po cigaretě. Zejména zpočátku je důležité žvýkat velmi pomalu. Po přibližně 30 minutách se celé množství nikotinu uvolní a je vstřebáno sliznicí dutiny ústní. Žvýkejte proto pomalu a s přestávkami!

Obvyklý postup: Nejdříve žvýkejte žvýkačku Nicorette FreshMint Gum pomalu několik vteřin a učiňte přibližně minutovou přestávku Po přestávce žvýkejte znovu 10x a pak přesuňte žvýkačku na 1 nebo 2 minuty pod jazyk nebo k tvářím Žvýkejte znovu 10x a pak ponechte žvýkačku opět odpočinout Žvýkejte takto 30 minut Pokud jste si na chuť žvýkačky zvykli, můžete dle potřeby rychlost žvýkání zrychlit Dávkování: Počáteční dávku žvýkaček Nicorette Classic Gum volte podle míry Vaší nikotinové závislosti. Užívání vhodné síly 8-12 žvýkaček za den by mělo být pro léčbu dostačující. Léčba pomocí žvýkaček Nicorette Classic Gum trvá obvykle 12 týdnů. V této době začněte s postupným snižováním počtu žvýkaček. Upozornění: Nicorette Classic Gum by bez doporučení lékaře neměly užívat osoby do 18 let.

Léčiva k terapii závislosti na nikotinu - Nicotin (N07BA01).

Nicorette Classic Gumobsahuje Nicotini resinas (nikotin-resinát) 10 mg, odpovídá nicotinum (nikotin) 2 mg.

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si přečtěte příbalový leták! Odvykání kouření Žvýkačky jsou určeny k léčbě závislosti na nikotinu Žvýkačky NICORETTE® pomáhají překonat abstinenční příznaky doprovázející odvykání kouření a tím umožňují odvyknout kouření. Žvýkačky NICORETTE® neposkytují tolik uspokojení jako cigareta, protože výrazné účinky nikotinu, které kuřák pociťuje jako příjemné, se u žvýkaček nedostavují. Nemusíte se proto obávat, že pro Vás vysazení žvýkačky bude obtížné. Podmínkou úspěšného odvykání je především silná vůle a motivace - pro obojí představuje léčba žvýkačkami NICORETTE® významnou pomoc. Pokud jsou žvýkačky NICORETTE® užívány v souladu s doporučeným dávkováním, pomáhají kontrolovat přírůstek hmotnosti po zanechání kouření.

Jak působí

Žvýkačky NICORETTE® obsahují nikotin v množství 2 nebo 4 mg. Pokud přestanete kouřit, Vaše tělo začne postrádat nikotin absorbovaný z cigaretového kouře. Nepříjemné pocity a touha kouřit svědčí o Vaší závislosti na nikotinu. Během užívání žvýkaček NICORETTE® se uvolňuje nikotin a vstřebává se sliznicí dutiny ústní do organizmu. M


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.