Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Nick Sagan: Zrozeni v ráji

Próza - beletrie

Nick Sagan: Zrozeni v ráji

Hodnocení: 1x
  • 4

  KNIHA MÁ VELMI LEHCE OHLÉ ROHY                                                                                                                         Děj knihy Zrozeni v ráji, volného pokračování Idlewild, nás posouvá v ději o osmnáct let do budoucnosti, kdy se zbývající z hrdinů prvního dílu pokoušejí v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zrozeni v ráji
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nick Sagan: Zrozeni v ráji koupíte i tady

Specifikace Nick Sagan: Zrozeni v ráji

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 144 Kč

Děj knihy Zrozeni v ráji, volného pokračování Idlewild, nás posouvá v ději o osmnáct let do budoucnosti, kdy se zbývající z hrdinů prvního dílu pokoušejí v genetických laboratořích znovu vzkřísit lids ... a dál?

Produkt Nick Sagan: Zrozeni v ráji

Nick Sagan: Zrozeni v ráji - parametry

Název produktu: Nick Sagan: Zrozeni v ráji
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

  KNIHA MÁ VELMI LEHCE OHLÉ ROHY                                                                                                                         Děj knihy Zrozeni v ráji, volného pokračování Idlewild, nás posouvá v ději o osmnáct let do budoucnosti, kdy se zbývající z hrdinů prvního dílu pokoušejí v genetických laboratořích znovu vzkřísit lidskou rasu. Jejich snažení je názorovými neshodami rozděleno do dvou táborů, z nichž každý zastává jiné hodnoty a má jiný názor na budoucí podobu světa. Současně s rostoucími neshodami se ale dává do pohybu sled událostí, které možná donutí i Halloweena, hlavního hrdinu první knihy, aby se vzdal své dobrovolné izolace... Ukázka z textu: Nejsem si jistá, jestli si Isaac uvědomuje, co všechno je v sázce. Ačkoliv pracovně létám po celém světě, do Severní Ameriky jsem posledních osmnáct let ani nevkročila, a během těch let můj vztah s Halloweenem upadal. Jako dobíhající hodiny. Kdysi se mi ozýval každý druhý den. Pak jednou týdně. Telefonáty, konverzace, nic příliš vážného. Pak se rozhodl vrátit do IVR, byť předtím přísahal, že už tam nikdy nevkročí, takže jsme se jednou za měsíc vídali U Twaina, v restauraci nedaleko školy. A já si říkala, že když vzal na milost IVR, možná míří opačným směrem a boří zdi, které za sebou postavil. Ale pak jsem ho vídala ještě méně. Míň a míň, až jsme se dostali do situace, ve které jsme teď, situace, kdy musím vsadit všechno a udělat to, co mi výslovně zakázal. Vím, že mě miluje, svým způsobem. Proto je pro něj tak bolestivé být mi nablízku. Jsem jeho spojení s tím, co se stalo. Beze mě může zmizet a zapomenout. Ale já zapomenout nemohu. A v tom je ta potíž. O autorovi: Americký SF autor a scénárista, syn slavného astronoma Carla Sagana. Jeho dosud jediným rozsáhlejším literárním dílem je právě trilogie Idlewild, Zrozeni v ráji a Navždy volní, odehrávající se ve světě stiženém smrtícím běsněním epidemie neznámého původu, která za sebou nechala jen hrstku přeživších a ti se ve snaze přivést lidstvo zpět k životu musí vypořádat s vlastní názorovou nejednotností.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.