NERF N-Strike MODULUS
NERF N-Strike MODULUS

NERF N-Strike MODULUS

60%
Pistole Hasbro NERF Modulus Sestavte si svůj vlastní model Nerf Modulus! Více než 30 různých nastavitelných částí (zásobníky, zaměřovače, pažby či dvounožku) přizpůsobí Modulus pro každou misi či akci. Navíc díky tomu máte možnost ze základní pistole Modulus vytvořit více než 1000 kombinací a mít tak pokaždé zcela unikátní NERF MODULUS! Motorizovaný Modulus je dodáván s přesným zaměřováním včetně 10 akčních a 10 klasických šipek. Všechny…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: NERF N-Strike MODULUS
Výrobce: Nerf
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,00 bodů z 5
Hodnocení:
3

Popis produktu

Pistole Hasbro NERF Modulus

  • Sestavte si svůj vlastní model Nerf Modulus!
  • Více než 30 různých nastavitelných částí (zásobníky, zaměřovače, pažby či dvounožku) přizpůsobí Modulus pro každou misi či akci.
  • Navíc díky tomu máte možnost ze základní pistole Modulus vytvořit více než 1000 kombinací a mít tak pokaždé zcela unikátní NERF MODULUS!
  • Motorizovaný Modulus je dodáván s přesným zaměřováním včetně 10 akčních a 10 klasických šipek.
  • Všechny části ze série NERF Modulus jsou kompatibilní s řadou Elite – Nstrike!
  • Výrobek na baterie - 4xAA (nejsou součástí balení)
O hračkách NERF:
  • Hračky Nerf jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, díky němuž zvládnou i hrubší zacházení ve venkovních soubojích.
  • Pistole jsou rovněž velmi lehké, takže s nimi děti mohou dovádět klidně celý den.
  • Šipky, které vystřelují, jsou vyrobeny z pěny nebo gumového materiálu, tudíž jsou naprosto bezpečné.
  • S pistolemi Nerf si děti vždy užijí spoustu akčního dobrodružství.
Dětská pistole doporučený věk od 8 let. Nerf Modulus je unikátní motorizovaná pistole, kterou si můžeš sestavit dle svých představ. K dispozici je více jak 30 různých rozšiřitelných částí, které nabízí přes 1000 kombinací sestavení zbraně, čímž snadno přizpůsobíš svůj Modulus pro každou misi či akci.Omlouváme se, ale snažíte se o zobrazení videa, které není podporováno vaším zařízením.VypnutoVynechat z LightBoxuSestav si vlastní ModulusN-Strike Modulus je unikátní motorizovaná pistole, kterou si můžeš sestavit dle svých představ. K dispozici je více jak 30 různých rozšiřitelných částí, které nabízí přes 1 000 kombinací sestavení zbraně, čímž snadno přizpůsobíš svůj Modulus pro každou misi či speciální akci.Munice vždy po rucePistole se pyšní přesným zaměřováním a účinným systémem, který vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů. V balení nalezneš 10 klasických a 10 akčních šipek. Všechny části ze série NERF Modulus j Připrav svoji zbraň na další akci. Se zbraní NERF Modulus splníš každou bojovou misi. Ke zbrani NERF Modulus lze přidat dalších až 30 částí a vytvořit si zbraň podle svých potřeb. Můžete si vytvořit více než 1000 kombinací a mít pokaždé zcela unikátní zbraň. Součástí tohoto balení je kromě základní zbraně dalších 5 rozšiřujících součástek (puškohled, zásobník, rukojeť, pistolová rukojeť a dvoukomorová hlaveň). Zbraň dokáže vystřelit až do vzdálenosti 27 m . Součástí balení je 10 pěnových šipek. Díky pěnovým nábojům nehrozí žádné zranění při bitvách se svými přáteli. Vhodné pro děti od 8 let. K funkčnosti jsou potřeba 4 ks baterií 1,5 V , AA. Nejsou součástí balení.

Nerf NStrike Modulus

NStrike Modulus přináší tentokrát sadu materiálu, se kterou si mohou kluci opravdu vyhrát. Mají možnost si sestavit pušku libovolné kombinace zásobníků, zaměřovačů a dvojnožky. Na následující misi lze pušku obměnit. Výhodou je přesný zaměřovač.

Nerf Modulus je kombinovatelný s ostatními

Recenze

Celkové hodnocení

60
60%
5
0x
4
1x
3
0x
2
1x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze