Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Hračky pro kluky » Srovnání cen NERF ELITE RETALIATOR

Hračky pro kluky

NERF ELITE RETALIATOR cena od 0 Kč

NERF ELITE RETALIATOR

Hodnocení: 7x
  • 3.57143

Parádní puška NERF ELITE RETALIATOR udělá zaručeně radost každému malému bojovníkovi. Nabídne vám nejen neskutečný výkon, ale i spoustu možností úprav, díky kterým bude každý naprosto nepřekonatelný. Sestavit můžete až 4 různé konfigurace a vystřelovat speciální šipky až do vzdálenosti 23 metrů. Balení obsahuje pušku, opěrku, předpažbí, nástavec na hlaveň, zásobník, 12 speciálních šipek a přehledný návod. Výborná hračka za skvělou cenu pro všechny kluky od 8 let. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

NERF ELITE RETALIATOR - parametry

Název produktu: NERF ELITE RETALIATOR
Výrobce: Nerf
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.57 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.57143
Podrobný popis:

Dětská pistole doporučený věk od 8 let. Vstupte do světa jedinečných střeleckých soubojů s vychytanou puškou Nerf N-Strike Elite a prožívejte adrenalinové zážitky s přáteli třeba každý den. N-Strike Elite - Retaliator, to je zábava nejen pro děti. Vstupte do světa jedinečných střeleckých soubojů s vychytanou puškou Nerf a prožívejte adrenalinové zážitky s přáteli třeba každý den. Zbraň sestává z několika odnímatelných a různě kombinovatelných částí, které jí propůjčují 4 různé podoby. Každý zápas je tak naprosto originální. Nechybí ani 12 měkkých projektilů navržených s myšlenkou na maximální bezpečí i těch nejmenších či zásobník Quick, s jehož pomocí dostanete soupeře do úzkých. Pokud jde o samotnou střelbu, může se puška pochlubit neuvěřitelně stabilním držením a úctyhodným dostřelem na hranici 27 metrů.Hlavní přednosti4 možné konfigurace zbraněMěkké, bezpečné projektilyDostřel až 27 metrůStabilní drženíBalení obsahuje:pušku, opěrku, stabilizační předpaží, nástav

S puškou Retaliator přichází nová dimenze střeleckých soubojů N-Strike Elite! Tuto neuvěřitelnou pušku 4-v-1 můžete upravit pro jakoukoli misi! Retaliator nabízí nepřekonatelný výkon a vystřeluje revoluční šipky Elite do vzdálenosti až 23 metrů. Obsahuje veškeré příslušenství, které vás promění ve skutečného přeborníka N-Strike Elite. S použitím dodaného nástavce a na hlaveň a opěrky můžete setavit 4 různé konfigurace. Chcete-li mít v záplavě dnešních technologií poslední slovo, potřebujete možnosti přizpůsobení řady Elite a vyměnitelné současti, které Retaliator nabízí. Obsahuje pušku, opěrku, stabilizační předpažbí, nástavec na hlaveň, zásobník Quick Reload na 12 šipek, 12 šipek Elite a návod.

Hasbro Nerf N-Strike Elite Retaliator Puška se čtyřmi nastavitelnými konfiguracemi nabízí překonávání neuvěřitelných výkonů. Umí vystřelovat revoluční šipky Elite do vzdálenosti až 23 metrů. Dodaný nástavec na hlaveň a opěrka zajišťují variabilitu zbraně. Obsah balení: puška, opěrka, stabilizační předpažbí, nástavec na hlaveň zásobník Quick Reload na 12 šipek, 12 šipek ELITE, návod

Kupte dětem pušku Elite Retaliator! Vhodné pro děti od 8 let

Dostřel: 23 m

Pistole s neuvěřitelným dostřelem až 27 metrů!Je načase, abys povýšil svojí akci s N-Strike na vyšší úroveň

pomocí pistole Rampage! Při vysokém obsahu zásobníku, ve kterém je 25 šipek,

ti pistole Rampage umožňuje neuvěřitelně rychlou střelbu. Uvolni bouři šipek na cíle až na vzdálenost

27 metrů.


Přidat recenzi pro NERF ELITE RETALIATOR

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Hasbro Nerf Delta Trooper

Hasbro Nerf Delta Trooper

Dětská pistole – doporučený věk od 8 let. Pro rozšíření stávajícího arzenálu nebo jako solitér pro bitvy muž proti muži či armádě protivníka je zde dětská pistole Nerf N-Strike Elite Delta Trooper s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně. Připojením pažby »

od 697 Kč

v 26 obchodech

Nerf Mega s rotačním zásobníkem

Nerf Mega s rotačním zásobníkem

  • 3.23077

Hračky |

Dětská pistole doporučený věk od 8 let. Nerf Cycloneshock řady Nerf Mega je velmi účinná zbraň, proti které nebude mít váš nepřítel šanci. Díky vylepšené technologii rotačního zásobníku můžete v rychlém sledu vyslat až šest šipek. VypnutoVynechat z »

od 469 Kč

v 26 obchodech

Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Hasbro NERF ZOMBIE KAPESNÍ PISTOLE

Typ pistole: pistole Určení: pro kluky * S pistolí Double strike můžete dvakrát zasáhnout každého zombíka, kterého zahlédnete! * Kompaktní, jednoruční design této pistole vám umožní rychle nabíjet jednou rukou a pálit druhou. * A když zmáčknete kohoutek »

od 269 Kč

v 14 obchodech

Nerf N-Strike Elite Jolt Blaster Kapesní pistole

Nerf N-Strike Elite Jolt Blaster Kapesní pistole

Dětská pistole kapesní, edice 2016, doporučený věk od 8 let. Nerf N-Strike Elite Jolt je malá, ale přesto účinná zbraň, kterou schováš i do kapsy a tak se perfektně hodí na tajné akce. I přesto, že se jedná o nejmenší pistoli z řady Nerf, určitě najde v »

od 140 Kč

v 28 obchodech

Nerf Zombie Strike Flip Fury

Nerf Zombie Strike Flip Fury

Dětská pistole doporučený věk od 8 let. Chcete zažít neobvyklé akční dobrodružství při napínavém souboji proti nepřátelským zombíkům? Vyzbrojte se speciálně navrženou zbraní Nerf Zombie Strike a zachraňte svět před ničivou zkázou! Pistole je uzpůsobena »

od 328 Kč

v 19 obchodech

HASBRO NERF Elite ROUGH CUT

HASBRO NERF Elite ROUGH CUT

  • 4

Hračky |

Naskočte do boje s převahou dvouhlavňové pistole Rough Cut 2X4! S pistolí ROUGH CUT 2X4 ovládnete hru svou nepřekonatelně rychlou palbou! Tato elegantní pistole umožňuje vystřelit 2 šipky Elite Darts současně na vzdálenost až 23 metrů. Díky pumpovacímu »

od 498 Kč

v 8 obchodech

Nerf N-Strike Elite Pistole se světelným zaměřováním a terčem

Nerf N-Strike Elite Pistole se světelným zaměřováním a terčem

S pistolí FIRESTRIKE můžete splnit misi i pod rouškou tmy. Přesný laserový paprsek na této kompaktní pistoli Vám pomůže dokonale zamířit i za špatných světelných podmínek. S aktivovaným laserovým paprskem můžete zaměřit cíl až do vzdálenosti 4,5 metru. »

od 603 Kč

v 5 obchodech

Hasbro Nerf Super Soaker Floodinator

Hasbro Nerf Super Soaker Floodinator

Vodní pistole - doporučený věk od 7 let. Milovníkům vodních bitev přijde vhod moderní vodní pistole Nerf SuperSoaker Floodinator, která vyniká nad ostatními jednoduchým designem a o to větší praktičností. Vodní pistole má dostřel až 11,5 metrů. Stačí ji »

od 449 Kč

v 10 obchodech

Hasbro Nerf Accustrike Alphahawk

Hasbro Nerf Accustrike Alphahawk

Dětská pistole doporučený věk od 8 let. Dětská pistole obsahuje otočný buben na 5 šipek a dodává se s šipkami s hrotem, které vynikají lepší přesností. Hračka je vhodná pro děti od 8 let.Zažij pořádnou akci s novou pistolí AlphaHawk ze série Nerf Elite »

od 244 Kč

v 27 obchodech

HASBRO NERF Elite 2 zásobníky s popruhem a šipkami

HASBRO NERF Elite 2 zásobníky s popruhem a šipkami

Typ pistole: náboje, šipkyUrčení: pro klukyJestliže chcete vylepšit vaše bitvy s Nerf Elite, potřebujete výstroj Bandolier Kit.• Se dvěma zásobníky pro rychlé nabíjení s 24 Elite šipkami dodá vaší soupravě extra palebnou sílu. • Na tělo si můžete si »

od 479 Kč

v 14 obchodech

Hasbro NERF ELITE HYPER-FIRE

Hasbro NERF ELITE HYPER-FIRE

  • 3.85714

Hračky |

Typ pistole: pistole Určení: pro kluky * Pistole N-Strike Elite HyperFire dodává nebývalou rychlost! * Střílí 5 šipek za sekundu a je to nejrychlejší motorizovaná Nerf pistole na šipky! * Tato impozantní vysokokapacitní pistole je vybavena nejnovějším »

od 1 349 Kč

v 15 obchodech

Hasbro Nerf Elite náhradní šipky 75 ks

Hasbro Nerf Elite náhradní šipky 75 ks

Příslušenství Nerf - doporučený věk od 8 let. Jestli máte doma ničitele zombie, určitě víte, že musí být na boj s nimi řádně připraven a hlavně mít opravdu dostatečnou zásobu nábojů. Náhradní šipky Nerf Elite jsou tedy ideální volbou pro majitele pistole »

od 499 Kč

v 20 obchodech

NERF MODULUS RECON MK11

NERF MODULUS RECON MK11

  • 3.5

Hračky |

Typ pistole: pistole Určení: pro kluky NERF Hasbro Modulus Recon MK11 * Sestavte si vlastní pistoli! * Tuto pistoli 4 v 1 lze plně uzpůsobit, má oddělitelný zásobník a nástavec hlavně a střílí šipky až na vzdálenost 26 metrů. * Má připínací zásobník na 6 »

od 400 Kč

v 23 obchodech

Hasbro Nerf Elite náhradní šipky 12 ks

Hasbro Nerf Elite náhradní šipky 12 ks

Náhradní dětské šipky do pistolí Nerf N-Strike Elite 12 kusů HasbroN-STRIKE bojovníci prohrají, když jim dojde munice, takže si nabijte palebnou sílu pomocí Refill Pack s 12 šipkami N-STRIKE ELITE Darts!Tyto šipky fungují s jakoukoli pistolí N-STRIKE »

od 78 Kč

v 13 obchodech

Hasbro NERF MODULUS IONFIRE

Hasbro NERF MODULUS IONFIRE

  • 4

Hračky |

Typ pistole: pistole Určení: pro kluky NERF Hasbro Modulus Ionfire * Sestavte si vlastní pistoli! * Tato pistole na šipky má oddělitelný nástavec hlavně a zásobník na šipky, takže si ji můžete upravit pro téměř každou bitvu i misi. * Jsou k ní čtyři Elite »

od 349 Kč

v 25 obchodech

Hasbro NERF Zombie Strike HammerShot

Hasbro NERF Zombie Strike HammerShot

Když zaútočí zombie, budete připraveni je zasáhnout s pistolí Zombie Strike Hammershot. Blaster má rotační zásobník s kapacitou na 5 Zombie Strike šipek. Rychle »

od 260 Kč

v 13 obchodech

HASBRO NERF Elite náhradní šipky 30 ks

HASBRO NERF Elite náhradní šipky 30 ks

Typ pistole: náboje, šipky Určení: pro kluky * Náhradní šipky pro dětské pistole Hasbro NERF Elite. * N-STRIKE agenti prohrají, když jim dojde munice. * S balením 3O šipek se ti to nikdy nestane. * Vhodné pro děti od 8 let. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): »

od 199 Kč

ve 4 obchodech

HASBRO Nerf N-Strike Elite 30 nábojů

HASBRO Nerf N-Strike Elite 30 nábojů

  • 4

Hračky |

Příslušenství k pistoli Nerf N-Strike, doporučený věk od 8 let. Sada náhradních šipek určené pro pistole Nerf N-Strike Elite. V balení najdete hned 30 náhradních šipek, takže se už nikdy nebudete muset obávat, že vám během souboje dojde munice. Šipky jsou »

od 245 Kč

ve 2 obchodech

Hasbro NERF A1690

Hasbro NERF A1690

Typ pistole: pistole NERF ELITE TRIAD EX-3 je skutečně výkonná pistole na 3 šipky, která se vejde do kapsy. Může se pochlubit stejně dalekým dostřelem jako ostatní produkty z řady N-STRIKE ELITE. Inteligentní technologie rozpozná, která hlaveň je nabitá, »

od 229 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.