Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek

Léky

NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Pastilky Neoseptolete Jablko desinfikují ústa a hrdlo, čímž zmírňují záněty úst a hrdla, ale hlavně brání rozvoji závažnějších bakteriálních zánětů. Pastilky Neoseptolete jablko místně působí proti choroboplodným zárodkům. Neoseptolete Jablko obsahuje léčivou látku s desinfekčním účinkem cetylpyridinium-chlorid, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek

Kategorie Léky
Výrobce KRKA
Nejnižší cena 109 Kč

Neoseptolete pastilky se doporučují: k místní léčbě mírné infekce úst a hrdla (zánět hrtanu, zánět hltanu) při zánětech dásní a ústní sliznice (stomatitida, gingivitida) Dávkování: Obvyklá dávka pro dospělé a děti starší 12 let je 8 pastilek za den. Každé 2 až 3 hodiny nechte rozpustit 1 pastilku v ústech. Doporučená dávka pro děti starší než 4 roky je obvykle až 4 pastilky za den. Dětem od 10 do 12 let se doporučuje užívat až 6 pastilek za den. Každé 3 až 4 hodiny se nechá v ústech rozpustit 1 » ... a dál?

Produkt NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek

NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek - parametry

Název produktu: NEOSEPTOLETE JABLKO 1.2 mg 18 pastilek
Výrobce: KRKA
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 109 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pastilky Neoseptolete Jablko desinfikují ústa a hrdlo, čímž zmírňují záněty úst a hrdla, ale hlavně brání rozvoji závažnějších bakteriálních zánětů. Pastilky Neoseptolete jablko místně působí proti choroboplodným zárodkům.

Neoseptolete Jablko obsahuje léčivou látku s desinfekčním účinkem cetylpyridinium-chlorid, který ničí řadu bakterií a houbových zárodků a do určité míry též potlačuje vývoj virů. Pastilky desinfikují ústa a hrdlo, čímž zmírňují záněty úst a hrdla, ale hlavně brání rozvoji závažnějších bakteriálních zánětů.

Pastilky Neoseptolete Jablko mají chuť jablek. Neobsahují cukr, takže nezpůsobují poškození zubů vlivem cukru.

Pastilky Neoseptolete Jablko se doporučují: K místní léčbě mírné infekce úst a hrdla (zánět hrtanu, zánět hltanu), která se projeví bolestí v krku, celkovými příznaky jako jsou malátnost, únava Při zánětech sliznice dásní (gingivitida) který se projeví krvácením dásní při čištění chrupu, a při zánětu ústní sliznice (stomatitida), který se projeví bolestí při polykání, pálení v dutině ústní Léčba přípravkem Neoseptolete Jablko je pouze doplňkem k důslednému dodržování zubní hygieny.

Dávkování: Neoseptolete Jablko užívejte přesně podle pokynů příbalové informace. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklá dávka přípravku je pro dospělé a děti starší než 12 let 8 pastilek denně. Ponechte 1 pastilku rozplynout v ústech každé 2 až 3 hodiny Pro děti starší než 4 roky se doporučují až 4 pastilky denně Pro děti od 10 do 12 let až 6 pastilek denně. Ponechte rozplynout 1 pastilku v ústech každé 3 až 4 hodiny Neužívejte pastilky bezprostředně před jídlem nebo v průběhu jídla.

Upozornění: Pokud máte dojem, že je účinek pastilek Neoseptolete Jablko příliš silný nebo příliš slabý, informujte svého lékaře či lékárníka. Přetrvávají-li příznaky onemocnění déle než 5 dní u dospělých nebo déle než 3 dny u dětí nebo vyskytne-li se horečka, je nutné vyhledat lékaře.

Krční léčiva - Antiseptika - Cetylpyridin (R02AA06). Složení: Léčivou látkou je cetylpyridinii chloridum (cetylpyridin) 1, 2 mg v 1 pastilce.

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si přečtěte příbalový leták! Léčba kašle Pastilky Neoseptolete se používají k snížení bolesti a dezinfekci dutiny ústní - Jak pastilky Neoseptolete jablko působí Pastilky Neoseptolete jablko obsahují cetylpyridinium chlorid, který působí jako antiseptický dezinfekční prostředek a svým působením ničí celou řadu bakterií, kvasinek a lipofilních virů. Pastilky dezinfikují ústní dutinu a krk, tím zmírňují zánět a předcházejí rozvoji těžkých bakteriálních infekcí. Díky nízkému povrchovému napětí cetylpyridinium chlorid působí i v těžko přístupných mítech ústní sliznice a hrdla, ke zabraňuje růstu bakterií.Pastilky Neoseptolete jablko mají příjemnou a osvěžující chuť citronu. Pastilky Neoseptolete jablko neobsahují cukr, který bakterie potřebují pro svůj růst a vývoj, proto nezpůsobují vznik zubního kazu.Kdy užívat pastilky Neoseptolete jablko:na lokální léčbu mírnýc


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.