Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny

Učebnice/Odborná literatura

Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny - Kolektiv;Randlová Nataša. Cílem této publikace je poskytnout praktické odpovědi na nejobvyklejší pracovněprávní dotazy v uspořádané formě, od vzniku po skončení pracovního poměru, od těhotenství a mateřské dovolené po zaměstnávání starobních důchodců, od ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny koupíte i tady

Specifikace Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Cílem této publikace je poskytnout praktické odpovědi na nejobvyklejší pracovněprávní dotazy v uspořádané formě, od vzniku po skončení pracovního poměru, od těhotenství a mateřské dovolené po zaměstná ... a dál?

Produkt Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny

Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny - parametry

Název produktu: Nataša Randlová: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 204 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny - Kolektiv;Randlová Nataša. Cílem této publikace je poskytnout praktické odpovědi na nejobvyklejší pracovněprávní dotazy v uspořádané formě, od vzniku po skončení pracovního poměru, od těhotenství a mateřské dovolené po zaměstnávání starobních důchodců, od diskriminace po náhradu škody. Dotýká se nejen pracovního práva v úzkém pojetí, ale i souvisejících odvětví zaměstnanosti, práva sociálního zabezpečení či ochrany osobních údajů. Při přípravě knihy byl zohledněn, v samotném textu nebo v poznámkách k jednotlivým odpovědím, i návrh zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s úspornými opatřeními v působnosti Ministerstva práce a sociálních věcí. V textu se objevují odkazy i na různé internetové stránky, kde lze najít pomoc či se o určité problematice dozvědět více.Kniha je určena zejména všem zaměstnancům pro lepší orientaci v jejich pracovněprávních vztazích, jakož i zaměstnavatelům a personalistům jako soubor rad, jak v pracovním právu postupovat při respektování práv zaměstnanců. Dobře využitelná bude jistě pro advokáty a další právníky, kteří se na pracovní právo nespecializují, i pro studenty právnických fakult jako srozumitelný úvod do studia pracovního práva.Kniha je společným dílem autorského kolektivu složeného z členů pracovněprávního týmu advokátní kanceláře Randl Partners, držitele ocenění Právnická firma roku 2009 a 2010 v kategorii Pracovní právo. Publikace: 50 otázek a odpovědí z pracovněprávní poradny - Kolektiv;Randlová Nataša. Autor knihy Nataša Randlová, Vydavatelstvo Wolters Kluwer


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.