Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000

Mapy, atlasy a průvodce

Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000

Hodnocení: 1x
  • 4

Detaily Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace: NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL 1:25000 - Geodézie On Line. NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL Publikace: NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL 1:25000 - Geodézie On Line. ... a dál?

Produkt Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000

Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000 - parametry

Název produktu: Národní park Podyjí - Thayatal 1:25 000
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 87 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Detaily Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské trasy, sjezdové tratě, lanovky a vleky; jezdecké trasy a samozřejmě zobrazuje pro turisty atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky, muzea a galerie, koupaliště, vybrané restaurace a ubytovací zařízení,... Publikace: NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL 1:25000 - Geodézie On Line. NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL Publikace: NÁRODNÍ PARK PODYJÍ-THAYATAL 1:25000 - Geodézie On Line.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.