MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Knihy naučná literatura

Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Hodnocení: 46x
  • 3.86957
EAN: 9788072522873

Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti. Kniha Vychováváme děti a rosteme s nimi respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně Naomi Aldortové představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Vychováváme děti a rost..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Nejlevnější nabídky

Čerstvá hodnocení Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

  • 4

Osero85, 25. listopadu 2015

Stojí za přečtení a úvahu, jak vlastně vychovávat. Neustále pátrám a snažím se najít nějaký kompromis ve výchově a každá další či jiná myšlenka se hodí, aby si člověk mohl utvořit nějaký názor na to, co "ano" a co "ne".


Specifikace Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 208 Kč

Kniha představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Kniha respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně Naomi Aldortové představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme » ... a dál?

Produkt Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti - parametry

Název produktu: Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.87 bodů z 5
Počet hodnocení: 46 x
Hodnocení:
  • 3.86957
Podrobný popis:

Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti. Kniha Vychováváme děti a rosteme s nimi respektované americké terapeutky a rodinné poradkyně Naomi Aldortové představuje ucelený koncept výchovy, kde nedominuje ani rodič ani dítě a namísto mentorování, ovládání a manipulace je s dítětem zacházeno s úctou a respektem. Popis Každý rodič by se s radostí navždy vzdal hubování, trestů a výhružek, jen kdyby věděl, jak bez těchto bolestných opatření zajistit, že jeho děti budou prospívat a zodpovědně jednat. Kniha Vychováváme děti a rosteme s nimi je odpovědí na toto univerzální přání. Není o tom, jak děti nenápadně a mírně ovládat. Ukazuje cestu, jak žít a porozumět dítěti, a to pak může naplnit své nejlepší předpoklady ne proto, že se vás bojí, ale proto, že to chce ze své vlastní svobodné vůle.

Nejen teoreticky, ale i na mnoha příkladech z praxe zjistíme, že svým dětem můžeme důvěřovat a bezpodmínečně je milovat. Pouze se musíme zbavit starých naučených a nefunkčních vzorců chování. Kniha vysvětluje, proč ovládání, manipulace a tresty ve výchově nefungují. Ukazuje postup, jak se špatných výchovných vzorců zbavit a růst spolu se svými dětmi. Umožňuje nám, abychom porozuměli dítěti, které pak může naplnit své nejlepší předpoklady. Dokazuje, že jen děti, které dostaly bezpodmínečnou lásku a důvěru svých rodičů, vyrůstají v sebevědomé lidi, emocionálně odolné a schopné vést své životy samostatně a radostně. Uznejte pocity a emoce svého dítěte a důvěřujte mu. Přirozeně touží dělat správné věci, vyhovět a potěšit nás.

Naomi Aldortová, Ph. D. je rodinnou poradkyní a terapeutkou. Žije v USA, ale pomáhá rodinám i vychovatelům po celém světě. Je možné ji kontaktovat telefonicky, organizuje workshopy a vede intenzivní terapeutické kurzy přímo u sebe doma nebo v domově klientů. Přispívá do řady časopisů zaměřených na rodičovství a výchovu.

Úryvek z úvodu:

Tato kniha je výsledkem mnoha let mateřství a poradenství rodinám na celém světě. Naučila jsem se z rodičovských příběhů, že každý ví, jak být rodičem, často však svou moudrost nedokáže použít. Říkáte nebo děláte něco, co byste ani nechtěli, a je vám to pak líto, neboť hluboko uvnitř víte, že to není správně. To, co stojí v cestě moudrosti a lásce, jsou pouze vaše myšlenky a přehrávání starých vzorů. V této knize se naučíte neproduktivní myšlenky oddělit od lásky k dítěti a jednat v souladu s tím, kdo opravdu jste, a to milující rodič. Naučíte se, jak projevovat svou lásku právě v těžkých situacích.

Určitě byste rádi přestali hubovat, trestat a vyhrožovat, ale nevíte, jestli i bez těchto bolestných opatření vaše dítě dospěje v laskavého, zodpovědného a úspěšného člověka. Tato kniha je odpovědí.

Počet stran: 232

Rozměry: 140 x 210 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy o dětech.

Další informace o knize Vychováváme děti a rosteme s nimi naleznete v článku Vychováváme děti a rosteme s nimi – Jak pochopit chování dítěte. Naomi Aldortová je mezinárodně uznávanou odbornicí na pro


Recenze Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

Osero85, 25. listopadu 2015Stojí za přečtení a úvahu, jak vlastně vychovávat. Neustále pátrám a snažím se najít nějaký kompromis ve výchově a každá další či jiná myšlenka se hodí, aby si člověk mohl utvořit nějaký názor na to, co "ano" a co "ne".
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Naomi Aldort: Vychováváme děti a rosteme s nimi - Od neshod a kárání ke svobodě, rozvoji a radosti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.