MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové doplňky » Srovnání cen Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Kempingové doplňky

Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Hodnocení: 6x
  • 3.16667
EAN: 7612013196415

Tento mechanický tlakový mikrofiltr slouží jako náhradní fltr k láhvi BeFree. Už nikdy nebudete muset mít obavy se na cestách za dobrodružstvím napít z neznámého zdroje. S novým filtrem KATADYN BeFree™ jednoduše naplníte láhev a necháte zbytek na EZ-Clean Membrane™. BeFree snese i mírně zakalenou zdrojovou vodu. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Srovnání cen Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Specifikace Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Kategorie Kempingové doplňky
Výrobce Katadyn
Nejnižší cena 918 Kč

Náhradní filtrační kartuše k osobní čističce vody BeFree. Veškeré filtry KATADYN splňují doporučení EPA (United States Environmental Protection Agency), tj. ze zdrojové vody odstraňují 99.9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Společnost KATADYN navíc testuje kvalitu bez výjimky všech filtrovacích patron opouštějících továrnu, což v praxi znamená, že každý filtr KATADYN má záruku naprosté bezpečnosti použití. Laboratorní testy účinnosti jsou uvedeny u každého » ... a dál?

Produkt Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Katadyn BeFree 1 l

Katadyn BeFree 1 l

od 1 305 Kč

Katadyn Combi

Katadyn Combi

od 6 020 Kč

Katadyn Hiker Pro

Katadyn Hiker Pro

od 2 190 Kč

Katadyn Vario

Katadyn Vario

od 2 517 Kč

Katadyn Pocket 500

Katadyn Pocket 500

od 9 135 Kč

Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree - parametry

Název produktu: Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree
Výrobce: Katadyn
Minimální cena: 918 Kč
Maximální cena: 969 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.16667
Podrobný popis:

Tento mechanický tlakový mikrofiltr slouží jako náhradní fltr k láhvi BeFree. Už nikdy nebudete muset mít obavy se na cestách za dobrodružstvím napít z neznámého zdroje. S novým filtrem KATADYN BeFree™ jednoduše naplníte láhev a necháte zbytek na EZ-Clean Membrane™. BeFree snese i mírně zakalenou zdrojovou vodu. Membrána funguje na principu dutých vláken složených z velmi tenkých dutých membránových trubiček, které jsou prohnuty ve tvaru písmene U. Znečištěná voda je k těmto vláknům přivedena zvenčí a následně protlačena stěnou membrány. Cokoli větší než 0,1 mikronu je zadrženo vně membrány. Čistá voda projde do duté trubičky a vy můžete bez obav pít. Nečistoty z filtru jednoduše vymyjete v čisté vodě díky otevřenému pouzdru a pouhým fouknutím zjistíte, zda je stále v pořádku. Pokud vzduch náustkem projde dovnitř lahve, je na čase ho vyměnit. (u tohoto testu musí být filtr vlhký). Životnost: až 1 000 l

v závislosti na zakalení zdrojové vody Účinnost: eliminuje bakterie, prvoky a usazeniny větší než 0,1 mikronu Výkon: až 2 l / min v závislosti na zakalení zdrojové vody Technologie: mechanický tlakový mikrofiltr z dutých vláken, 0,1 micronová (0,0001 mm) EZ-Clean MembraneTM Testy: Bachema AG, Switzerland, 05.04.2016 - Escherichia coli, Enterokokken, Pseudomonas aeruginosa Náhradní filtrační kartuše k osobní čističce vody BeFree. Veškeré filtry KATADYN splňují doporučení EPA (United States Environmental Protection Agency), tj. ze zdrojové vody odstraňují 99.9999 % bakterií a 99,9 % prvoků. Společnost KATADYN navíc testuje kvalitu bez výjimky všech filtrovacích patron opouštějících továrnu, což v praxi znamená, že každý filtr KATADYN má záruku naprosté bezpečnosti použití. Laboratorní testy účinnosti jsou uvedeny u každého modelu Membránový filtr z dutých vláken do flexibilních lahví a vodních vaků o průměru hrdla 42 mm. Filtruje bakterie, prvoky a usazeniny vetší než 0,1 mikronu.


Recenze Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

Přidáno: 24. května 2020

Přidáno: 24. května 2020

Přidáno: 24. května 2020

Přidáno: 24. května 2020

Přidáno: 24. května 2020

Přidat recenzi pro Náhradní kartuše k filtru KATADYN BeFree

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.