Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku

Učebnice/Odborná literatura

Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku

Hodnocení: 1x
  • 4

Třetí vydání úspěšné učebnice seznamuje čtenáře s prostředky k řešení sporu v obchodním styku. Výklad je zaměřen především na rozhodčí řízení v mezinárodním obchodním styku, nespouští však ze zřetele české právo, zejména novou úpravu mediace podle zákona č. 202/2012 Sb. Krátce jsou v knize vysvětleny také ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku koupíte i tady

Specifikace Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 405 Kč

Třetí vydání úspěšné učebnice seznamuje čtenáře s prostředky k řešení sporu v obchodním styku. Výklad je zaměřen především na rozhodčí řízení v mezinárodním obchodním styku, nespouští však ze zřete ... a dál?

Produkt Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku

Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku - parametry

Název produktu: Naděžda Rozehnalová: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 405 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 294 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Třetí vydání úspěšné učebnice seznamuje čtenáře s prostředky k řešení sporu v obchodním styku. Výklad je zaměřen především na rozhodčí řízení v mezinárodním obchodním styku, nespouští však ze zřetele české právo, zejména novou úpravu mediace podle zákona č. 202/2012 Sb. Krátce jsou v knize vysvětleny také jiné druhy rozhodčího řízení (zejména řízení spotřebitelské) a alternativní způsoby řešení sporů (ADR), jako jsou konciliace, mediace či mini-trial.

Kniha je určena především pro studenty právnických fakult. Publikace: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku, 3., aktualizované vydání - Rozehnalová Naděžda. Publikace: Rozhodčí řízení v mezinárodním a vnitrostátním obchodním styku, 3., aktualizované vydání - Rozehnalová Naděžda.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.