Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen NAC AL 600 20 tablet

Léky na dýchání

NAC AL 600 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Lék k uvolnění vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Informace pro použití, čtěte pozorně! NAC AL 600 šumivé tablety (Acetylcysteinum) Šumivé tablety Milá pacientko, milý paciente, prosím, čtěte pozorně následující informaci, protože ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.90964

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? NAC AL 600 20 tablet koupíte i tady

Specifikace NAC AL 600 20 tablet

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 79 Kč

Lék k uvolněrú vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt NAC AL 600 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


NAC AL 600 20 tablet - parametry

Název produktu: NAC AL 600 20 tablet
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 192 Kč
Ušetríte až: 113 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Lék k uvolnění vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Informace pro použití, čtěte pozorně! NAC AL 600 šumivé tablety (Acetylcysteinum) Šumivé tablety Milá pacientko, milý paciente, prosím, čtěte pozorně následující informaci, protože obsahuje důležité údaje pro používání tohoto léku. S případnými dalšími otázkami se obracejte, prosím, na vašeho lékaře nebo lékárníka. Držitel rozhodnutí o registraci/Výrobce ALIUD PHARMA GmbH Gottlieb – Daimler – Str. 19 D – 89150 Laichingen Německo Výrobce STADA Arzneimittel AG, Bad Vilbel, Německo Složení Léčivá látka: Acetylcysteinum 600 mg v 1 šumivé tabletě Pomocné látky: Dihydrogencitronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, aspartam, povidon K25, makrogol 6000, citrové aroma Indikační skupina Indikační skupina: mukolytikum, expektrorans Charakteristika Acetylcystein zkapalňuje hustý hlen v průduškách, podporuje vykašlávání nahromaděného sekretu a může přispět k zmírnění dráždění na kašel. Indikace Lék k uvolnění vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest. Kontraindikace Kdy nesmíte přípravek NAC AL 600 šumivé tablety užívat? Přípravek nesmíte užívat pokud víte o své přecitlivělosti na acetylcystein nebo na jinou součást přípravku. Na co musíte dbát během těhotenství a při kojení? Zatím nejsou dostatečné zkušenosti s používáním NAC AL 600 šumivé tablety v těhotenství a při kojení. Za těchto podmínek by neměl být přípravek užíván, ledaže lékař rozhodne, že použití léku je naprosto nezbytné. Co musíte brát v úvahu při léčení dětí? Vzhledem k vysokému obsahu léčivé látky není přípravek NAC AL 600 šumivé tablety vhodný pro děti do 14 let. Nežádoucí účinky Jaké nežádoucí účinky může NAC AL 600 šumivé tablety vyvolat? Velmi zřídka může vzniknout pálení žáhy, nevolnost, zvracení a průjem. V ojedinělých případech došlo k zánětům sliznice ústní (stomatitis), k bolestem hlavy a šumění v uších (tinnitus). Existují ojedinělé zprávy, že po podání acetylcysteinu vznikly reakce z přecitlivělosti, např. svědění, kopřivka (utrikaria), kožní vyrážka (exantém, rush), dušnost, spasmus průdušek, zrychlení srdečního tepu a pokles krevního tlaku; ojedinělé zprávy o spasmu průdušek se týkaly převážně pacientů s zvýšenou reaktivitou průdušek při průduškovém astmatu (tzv. hyper-respondeři, zvýšená citlivost průdušek vůči různým dráždivým faktorům). V souvislosti s podáváním acetylcysteinu bylo ojediněle zaznamenáno krvácení, a to částečně v rámci celkové přecitlivělosti. Zpozorujete-li u sebe některý z uvedených nežádoucích účinků nebo jinou neobvyklou reakci, sdělte to, prosím, svému lékaři nebo lékárníkovi. Jaká opatření jsou nutná pokud se objeví nežádoucí účinky? Při prvním náznaku přecitlivělosti se nesmí přípravek NAC AL 600 šumivé tablety dále užívat. Informujte svého lékaře, který posoudí závažnost příznaků a podle potřeby rozhodne o vhodných opatřeních. Interakce Které jiné léky ovlivňují účinky NAC AL 600 šumivé tablety a jak


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.