Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Mystické příběhy

Próza - beletrie

Mystické příběhy

Hodnocení: 1x
  • 4

Mystické příběhy jsou sbírkou povídek, které nabízejí zcela jiný pohled na lidské bytí, než je zavedeným pravidlem. Vedou čtenáře do skrytých rovin života a evokují prožitky hlubokých tajemství, která se lidské mysli otevírají – umírání a smrt, posmrtný život duše, smysl života či skutečnost, kterou nazýváme slovem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mystické příběhy koupíte i tady

Specifikace Mystické příběhy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 111 Kč

Mystické příběhy jsou sbírkou povídek, které nabízejí zcela jiný pohled na lidské bytí, než je zavedeným pravidlem. Vedou čtenáře do skrytých rovin života a evokují prožitky hlubokých tajemství, která ... a dál?

Produkt Mystické příběhy

Mystické příběhy - parametry

Název produktu: Mystické příběhy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 111 Kč
Maximální cena: 211 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mystické příběhy jsou sbírkou povídek, které nabízejí zcela jiný pohled na lidské bytí, než je zavedeným pravidlem. Vedou čtenáře do skrytých rovin života a evokují prožitky hlubokých tajemství, která se lidské mysli otevírají – umírání a smrt, posmrtný život duše, smysl života či skutečnost, kterou nazýváme slovem Bůh. I když se příběhy postav, odehrávající se v našem reálném světě, mohou jevit neuvěřitelné, nejde jen o pouhou literární fikci. Zážitky z klinické smrti, magie, vzpomínky na minulé životy či mystické splynutí s pramenem veškerenstva se opírají o reálné zkušenosti, o nichž k nám promlouvají celé generace mystiků, jasnozřivých jedinců, a v neposlední řadě se o nich zmiňují i mnozí vědci zabývající se zkoumáním změněných stavů vědomí. Kniha čtenáře uvádí do nejhlubších zákonitostí života a vnuká poznání, že nic se neděje náhodně, že každý, i ten nejbanálnější jev, má své skryté dimenze, že do všeho je uložen smysl a význam, i když je často svýma očima nevidíme. (čarodějova zahrada a jiné povídky) Mystické příběhy jsou sbírkou povídek, které umožňují čtenáři pohlédnout na lidské bytí docela jinak, než je obvyklé. Vedou ho za hranice nešeho světa a dovolují mu poznat, jak probíha umíraní a smrt, co se s člověkem děje po opuštění těla, jak máme rozumět duchovní cestě a co chápat pod tím, čemu říkáme Bůh. Zároveň kniha odhaluje nejhlubší zákonitosti života a přivádí čtenáře k poznání, že nic se neděje náhodně, ale vše má svůj smysl a význam, třebaže ho mnohdy nevidíme. Publikace: MYSTICKÉ PŘÍBĚHY - ČARODĚJOVA ZAHRÁDKA - Štěrba Luboš. Publikace: MYSTICKÉ PŘÍBĚHY - ČARODĚJOVA ZAHRÁDKA - Štěrba Luboš. Autor knihy Luboš Štěrba, Vydavatelstvo Fontána, , Čarodějova zahrádka Kniha,2005


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.