MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Myfungar krém 30 g

Léky na kůži

Myfungar krém 30 g

Hodnocení: 38x
  • 3.73684

K léčbě plísňových a kvasinkových onemocnění kůže. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: MYFUNGAR krém(oxiconazoli nitras)Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek MYFUNGAR musíte užívat pečlivě podle návodu, aby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8019
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Myfungar krém 30 g

Specifikace Myfungar krém 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 113 Kč

Myfungar tlumí růst a zastavuje množení kvasinek, plísní a některých bakterií. Používá se u těchto onemocnění: - plísňové onemocnění kůže - projevy: zčervenání, svědění, olupování kůže, případně i bolestivé praskliny - nejčastější výskyt v místech snadné zapářky (mezi prsty u nohou, oblast třísel, trup, vlasatá část hlavy) - pityriasis versicolor - projevy: olupující se, nesvědivé skvrny na hrudníku nebo zádech - zánět zevních rodidel u žen - projevy: svědění, zarudnutí, pálení, zduření nebo bolestivost - zánět » ... a dál?

Produkt Myfungar krém 30 g

Myfungar krém 30 g - parametry

Název produktu: Myfungar krém 30 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 140 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.74 bodů z 5
Počet hodnocení: 38 x
Hodnocení:
  • 3.73684
Podrobný popis:

K léčbě plísňových a kvasinkových onemocnění kůže. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: MYFUNGAR krém(oxiconazoli nitras)Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek MYFUNGAR musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl.Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, poraďte se o dalším postupu s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.V příbalové informaci naleznete:1. Co je přípravek MYFUNGAR a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek MYFUNGAR používat3. Jak se přípravek MYFUNGAR používá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek MYFUNGAR uchovávat6. Další informace1. Co je přípravek MYFUNGAR a k čemu se používáLéčivá látka oxikonazol tlumí růst a zastavuje množení nižších hub (kvasinek a plísní) a některých bakterií.Myfungar krém se používá k léčbě plísňových a kvasinkových onemocnění kůže končetin, trupu, vlasaté části hlavy a vnějších pohlavních orgánů, dále jako doplněk léčby plísňového onemocnění nehtů.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek MYFUNGAR POužívatNepoužívejte přípravek MYFUNGAR jestliže jste alergický/á ( přecitlivělý/á) na oxikonazol, na látky chemicky příbuzné imidazolu nebo na některou z pomocných látek krémového základu.Zvláštní opatrnosti při použití přípravku MYFUNGAR je zapotřebí Myfungar krém se nesmí používat v okolí očí.Přípravek se používá pouze na kůži, neaplikujte do pochvy..Přípravek se nepoužívá u dětí mladších než 8 let.Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravkyPřestože vzájemné ovlivnění účinku Myfungaru a jiných současně používaných léků není známo, nepoužívejte bez porady s lékařem současně s Myfungarem žádné volně prodejné léky pro místní léčbu Vašeho onemocnění. Jestliže Vám další lékař bude předepisovat nějaký jiný lék, informujte ho, že používáte Myfungar krém.Používání přípravku MYFUNGAR s jídlem a pitímPotrava neovlivňuje účinnost přípravku.Těhotenství a kojeníInformujte lékaře o případném těhotenství nebo kojení, protože lékař zvažuje použití Myfungaru u těhotných a kojících žen individuálně. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojůPřípravek neovlivňuje pozornost.Důležité informace o některých složkách přípravku MYFUNGARPřípravek obsahuje stearylalkohol, propylenglykol, cetylalkohol, které mohou způsobit podráždění kůže, kožní reakce (např. kontaktní dermatitidu).3. Jak se přípravek MYFUNGAR POužíváPokud neurčí lékař jinak, nanáší se MYFUNGAR krém 1krát denně nejlépe na noc na postižená místa. Doba použití přípravku je individuální, obvykle 2-4 týdny.Jestliže jste použil(a) více přípravku MYFU


Přidat recenzi pro Myfungar krém 30 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.