Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen MULTI-SANOSTOL sirup 300 g

Léky

MULTI-SANOSTOL sirup 300 g

Hodnocení: 11x
  • 3.63636

Přípravek se používá jako prevence nedostatku vitamínů (u dětí od 1 roku), v těhotenství, v době kojení, při ztrátě chuti k jídlu, vnímavosti vůči infekcím, při poruchách vývoje a růstu, při stavech vyčerpanosti, oslabeného soustředění a školní únavy, ke zlepšení celkového stavu po prodělané nemoci.Přípravek mohou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.62824
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace MULTI-SANOSTOL sirup 300 g

Kategorie Léky
Výrobce ALTANA PHARMA
Nejnižší cena 171 Kč

Multi-vitaminový sirup s vápníkem, obsahuje devět důležitých vitaminů a vápník v kombinaci vhodné pro vyvíjející se organismus dítěte. Je vhodný pro děti od jednoho roku a pro maminky v době těhotenství a kojení. Multi-Sanostol se doporučuje při fyzické nebo psychické vyčerpanosti, při ztrátě chuti k jídlu, při poruchách vývoje a růstu. Multi-Sanostol je nejlepší podávat dětem na lžičce. Denní dávka přípravku Multi-Sanostol vytváří základ pro dostatečný příjem vitaminů. Díky pomerančové chuti není cítit typický » ... a dál?

Produkt MULTI-SANOSTOL sirup 300 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


MULTI-SANOSTOL sirup 300 g - parametry

Název produktu: MULTI-SANOSTOL sirup 300 g
Výrobce: ALTANA PHARMA
Minimální cena: 171 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.64 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 3.63636
Podrobný popis:

Přípravek se používá jako prevence nedostatku vitamínů (u dětí od 1 roku), v těhotenství, v době kojení, při ztrátě chuti k jídlu, vnímavosti vůči infekcím, při poruchách vývoje a růstu, při stavech vyčerpanosti, oslabeného soustředění a školní únavy, ke zlepšení celkového stavu po prodělané nemoci.Přípravek mohou užívat děti od 1 roku, mladiství a dospě PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Složení 10 ml sirupu obsahuje Léčivé látky Retinoli palmitas (vitamín A) 1,3 mg (2400 m.j.) Colecalciferolum (vitamín D3) 0,005 mg (200 m.j.) Thiamini hydrochloridum (vitamín B1) 2 mg Riboflavini natrii phosphas (vitamín B2) 2 mg Pyridoxini hydrochloridum (vitamín B6) 1 mg Acidum ascorbicum (vitamín C) 100 mg Tocoferoli alfa acetas (vitamín E) 2 mg Nicotinamidum (vitamín B3) 10 mg Dexpanthenolum (Dexpanthenol) 4 mg Calcii gluconas (monohydrát glukonanu vápenatého) 50 mg Calcii lactophosphas (kalcium-laktofosfát) 50 mg Pomocné látky Sacharosa, tekutá glukosa, kyselina citronová, agar, tragant, hustý sladový extrakt, natrium-benzoát, tetrahydrát kalcium-sacharátu, polysorbát 80, silice oplodí sladkého pomeranče,grapefruitové aroma, sušená pomerančová šťáva, kyselina sorbová, čištěná voda. Indikační skupina Multivitamínový přípravek. Charakteristika Multivitamínový přípravek pro děti obsahující 9 důležitých vitamínů a vápník. Indikace Přípravek se používá jako prevence nedostatku vitamínů (u dětí od 1 roku), v těhotenství, v době kojení, při ztrátě chuti k jídlu, vnímavosti vůči infekcím, při poruchách vývoje a růstu, při stavech vyčerpanosti, oslabeného soustředění a školní únavy, ke zlepšení celkového stavu po prodělané nemoci. Přípravek mohou užívat děti od 1 roku, mladiství a dospělí. Kontraindikace Strana 2 (celkem 2) Multi-Sanostol se nesmí užívat při přecitlivělosti na některou složku přípravku, při hypercalcemii (zvýšený obsah kalcia v krvi) a hypercalciurii (zvýšené vylučování kalcia v moči), při hypervitaminóze A a D. Nežádoucí účinky Nejsou žádné. Interakce Nejsou známy v rozsahu doporučených dávek. Dávkování a způsob použití Děti od 1 do 5 let užívají denně 10 ml ve dvou jednotlivých dávkách (1 kávová lžička odpovídá zhruba 5ml), děti od 6 let a dospělí 20ml ve dvou jednotlivých dávkách (1 dětská lžíce odpovídá zhruba 10ml). Tato dávka se nesmí překročit! U těhotných žen nepřekračovat dávku 20ml/den! Délka používání Multi-Sanostol je možno užívat po dobu 3 měsíců. Při delším používání se poraďte s lékařem. Upozornění Užíváte-li jiné léky (na lékařský předpis i bez něj) poraďte se o vhodnosti užívání přípravku Multi-Sanostol s lékařem. Při delším podávání než 3 měsíce, nebo při použití vyšších než dvojnásobných dávek se poraďte s lékařem. Při překročení doporučeného dávkování, a zejména při současném užívání jiných přípravků obsahujících vitamín A a vitamín D, existuje možnost předávkovánívitamíny A a D. Pro diabetiky: 10ml Multi-Sanostolu obsahuje zhruba 8g stravitelných sacharidů. Příležitostné žluté zabarvení moči po užití Multi-Sanostolu je způsobeno obsahem vitam


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.