Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Mucosolvan Junior 100 ml

Léky

Mucosolvan Junior 100 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Mucosolvan sirup pro děti - Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83184
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mucosolvan Junior 100 ml koupíte i tady

Specifikace Mucosolvan Junior 100 ml

Kategorie Léky
Výrobce BOEHRINGER INGELHEIM
Nejnižší cena 77 Kč

Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Mucosolvan Junior 100 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Mucosolvan Junior 100 ml - parametry

Název produktu: Mucosolvan Junior 100 ml
Výrobce: BOEHRINGER INGELHEIM
Minimální cena: 77 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 152 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mucosolvan sirup pro děti - Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Přípravek užívejte při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu (a související záněty středouší a vedlejších dutin nosních), a dále o chronická onemocnění jako např. chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích cest jsou provázena zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Mukolytická léčba (tzn. léčba snižující viskozitu hlenu) usnadňuje toto vykašlávání. Ambroxol, léčivá látka přípravku MUCOSOLVAN junior, zvyšuje v dýchacích cestách sekreci hlenu, tvorbu plicního surfaktantu (látka pokrývající vnitřní stěny plicních sklípků) a stimuluje činnost řasinek zajišťující transport hlenu. Tyto účinky mají za následek vydatnější zkapalnění, lepší transport a vylučování hlenu (mukociliární clearance), čímž dochází k usnadnění vykašlávání a zmírnění kašle. Sirup MUCOSOLVAN junior je určen především pro děti do 12 let, mohou ho však užívat i dospívající a dospělí. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE MUCOSOLVAN junior UŽÍVAT Neužívejte MUCOSOLVAN junior jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na ambroxol nebo na kteroukoli další složku přípravku Zvláštní opatrnosti při použití přípravku MUCOSOLVAN junior je zapotřebí MUCOSOLVAN junior, sirup, obsahuje 7,35 g sorbitolu v maximální doporučené denní dávce (30 ml). Sorbitol může mít mírný laxativní účinek. Pokud Vám bylo někdy lékařem oznámeno, že trpíte nesnášenlivostí některých cukrů, vyhledejte před zahájením užívání přípravku MUCOSOLVAN junior svého lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Podávání přípravku MUCOSOLVAN junior společně s antibiotiky (amoxicilin, cefuroxim, erythromycin) vede ke zvýšení koncentrace antibiotik v hlenu, který se vytváří v dýchacích cestách, a rychlejšímu ústupu obtíží. Nebyly hlášeny žádné klinicky závažné nežádoucí interakce s jinými léky. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Těhotné ženy mohou přípravek užívat pouze po poradě s lékařem, jeho užívání není doporučeno v prvních 3 měsících těhotenství. Není doporučeno užívat Mucosolvan junior při kojení, nicméně nepříznivé účinky na kojené děti by neměly být očekávány. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Není známo, že by MUCOSOLVAN junior ovlivňoval řízení dopravních prostředků a obsluhu strojů. Důležité informace o některých složkách přípravku MUCOSOLVAN junior MUCOSOLVAN junior neobsahuje sacharózu (řepný cukr), je proto vhodný i pro diabetiky. 3. JAK SE MUCOSOLVAN junior UŽÍ


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.