MS WINDOWS Server 2019 Standard - ROK ENG
MS WINDOWS Server 2019 Standard - ROK ENG

TOP 2 MS WINDOWS Server 2019 Standard - ROK ENG

80% 1x
od 18 599 Kč

Potřebujete uprgradovat infrastrukturu datového centra? Chcete zvýšit efektivitu a zabezpečení? Využijte bezkonkurenční zabezpečení, bezproblémové hybridní operace a úspory nákladů při pracovním zatížení systému Windows Server 2019. Operační systém pro servery Dell Windows Server 2019 Standard pro libovolný počet uživatelů, který dokáže pokrýt až 16 jader a 2…

Mader computer Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
19 970 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: MS WINDOWS Server 2019 Standard - ROK ENG
Výrobce: DELL
Minimální cena: 18 599 Kč
Maximální cena: 20 890 Kč
Ušetříte až: 2 291 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Potřebujete uprgradovat infrastrukturu datového centra? Chcete zvýšit efektivitu a zabezpečení? Využijte bezkonkurenční zabezpečení, bezproblémové hybridní operace a úspory nákladů při pracovním zatížení systému Windows Server 2019. Operační systém pro servery Dell Windows Server 2019 Standard pro libovolný počet uživatelů, který dokáže pokrýt až 16 jader a 2 virtuální servery. Jedná se o virtualizované a hybridní cloudové řešení pro společnosti, které mají vysoké požadavky na provoz, soukromí, pokročilá úložiště, virtualizaci a nasazení aplikací. Obohacuje zákaznické zkušenosti prostřednictvím umělé inteligence a nabízí nová řešení.

Rozšiřte své datové centrum na Azure, abyste maximalizovali své investice a získali nové hybridní funkce. Microsoft Azure je služba pro vytváření, testování, nasazení a správu aplikací a služeb prostřednictvím datových center spravovaných společností Microsoft se závazkem k ochraně osobních údajů a bezkonkurenční bezpečností. Poskytuje software jako službu (SaaS), platformu jako službu (PaaS) a infrastrukturu jako službu (IaaS). Navíc podporuje mnoho různorodých programovacích jazyků, nástrojů a rámců specifických pro Microsoft a další IT společnosti.

Plně k dispozici máte také platformu PowerShell pro automatizaci úloh a správu konfigurace od společnosti Microsoft, který se skládá z prostředí příkazového řádku a přidruženého skriptovacího jazyka. Pokud však dáváte přednost grafickému rozhraní, tak jistě využijete Windows Shell se zjednodušeným ovládáním.

Vytvářejte cloudové aplikace a modernizujte ty stávající pomocí kontejnerů a mikroprocesů. Windows Server 2019 totiž nabízí širokou podporu open-scource systémů pro správu datových kontejnerů, jako je Kubernetes, Tigera Calico, Red Hat OpenShift či Linux containers. Navíc tento operační systém umí replikovat či přesunout úložiště (Windows Migration Center) nebo vám dokáže zprostředkovat úplné statistiky systému.

Podpora vícevrstvých bezpečnostních platforem Shielded Virtual Machines a Windows Defender Advanced Threat Protection garantuje proaktivní ochranu. Windows Defender detekuje kyberútoky a potencionálně zranitelná místa a předchází tak všem virtuálním hrozbám, kterých se už nyní nemusíte obávat. Pro správu serveru můžete využít rozhraní Windows Admin Center, SetupDiag, cURL či OpenSSH. Vyvinout infrastrukturu datového centra k dosažení vyšší efektivity a zabezpečení nikdy nebylo snazší.

Hlavní přednosti

  • Roční licence Windows Server 2019 Standard pro vytváření, testování, zabezpečení, nasazení a správu aplikací a služeb prostřednic

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze