Motocaddy držák na skórkartu
Motocaddy držák na skórkartu

TOP 2
Motocaddy držák na skórkartu

od 821 Kč
Motocaddy držák na scorekartu Nový přepracovaný držák na skórkartu od Motocaddy. Lze nastavit různé úhly naklonění, není vhodný pro silné větrné počasí. Držák zabraňuje navlhnutí při dešti, lze na něj připevnit také golfové míčky, týčka a tužku. Hlavní vlastnosti - ochrání scóre-kartu před deštěm- obsahuje držák na tužku- jednoduchá instalace- kompatibilní se všemi vozíky Motocaddy- vhodný také pro vozíky Motocaddy M-Series Tento držák je vhodný…
Muziker.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
821 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Motocaddy držák na skórkartu
Výrobce: MOTOCADDY
Minimální cena: 821 Kč
Maximální cena: 990 Kč
Ušetříte až: 169 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Motocaddy držák na scorekartu Nový přepracovaný držák na skórkartu od Motocaddy. Lze nastavit různé úhly naklonění, není vhodný pro silné větrné počasí. Držák zabraňuje navlhnutí při dešti, lze na něj připevnit také golfové míčky, týčka a tužku. Hlavní vlastnosti - ochrání scóre-kartu před deštěm- obsahuje držák na tužku- jednoduchá instalace- kompatibilní se všemi vozíky Motocaddy- vhodný také pro vozíky Motocaddy M-Series Tento držák je vhodný pouze na vozíky Motocaddy. Pozor! Nezapomeňte, že k tomuto držáku musíte zakoupit také držák na příslušenství Motocaddy, který naleznete zde.

Motocaddy držák na scóre kartu upevníte na vozík pomocí univerzální úchytky pro příslušenství Motocaddy, která se prodává zvlášť.

  • má nastavitelný úhel otočení a sklonu
  • snadná montáž a demontáž
  • pro uchycení veškerého příslušenství stačí pouze 1 úchytka
Mohlo by Vás zajímat - praktické doplňky pro vozíky Motocaddy zde Držák na scorecard se svým průhledným odolným krytem zabraňuje navlhnutí scorecard v nepříznivém počasí. Vlastnosti: Úložný prostor pro skladování. Držák na tužky. Snadná montáž a demontáž. Odolný kryt na score-card. Kompatibilní s vozíky M-Series a S-Series (S-Series vozíky vyžadují úchytku pro příslušenství).

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.