MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Digestoře » Srovnání cen Mora OP 620 W

Digestoře

Mora OP 620 W cena od 0 Kč

Mora OP 620 W

Hodnocení: 11x
 • 3.18182

Odsavač par Mora OP 620 W je ideálním pomocníkem do každé kuchyně. K dispozici je hned 7 odtahů, které kvalitně vyčistí vzduch. Stav odsavače můžete kontrolovat pomocí světelné signalizace a hned tak uvidíte, zda není potřeba přidat či ubrat. Protože je Mora OP 620 W opravdu výkonná, často stačí zapnout odsávání na nejnižší stupeň, čímž ušetříte energii a zároveň snížíte hlučnost. To platí především pro recirkulaci, kdy vzduch prochází přes prachový filtr a snižuje tak výkon odsavače. více podrobností

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Vždycky máte na vybranou

Guzzanti GSL 60

Guzzanti GSL 60

od 2 199 Kč

Electrolux LFP216S

Electrolux LFP216S

od 2 211 Kč

Mora OP 632 W

Mora OP 632 W

od 1 289 Kč

Electrolux LFU216X

Electrolux LFU216X

od 2 024 Kč

Mora OP 530 X

Mora OP 530 X

od 1 555 Kč

Mora OO 963 X

Mora OO 963 X

od 9 990 Kč

Mora OP 620 W - parametry

Název produktu: Mora OP 620 W
Výrobce: MORA
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.18 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
 • 3.18182
Odtah Boční odtah
Požadované vlastnosti Recirkulace
Podrobný popis:

7 odtahů

3 rychlosti výkonu

ovládání tlačítky

světelná signalizace provozu odsavače

přední skleněná náběhová lišta

odtah boční levý a pravý, horní, zadní střední, zadní levý a pravý - průměr 100 mm nebo recirkulace

osvětlení 1 x 40 W

výkon odsavače 140 - 320 m3/h

tukový filtr látkový

zpětná klapka

max. hlučnost: 59 dB

šířka: 60 cm

Konstrukce odsavače par: pod kuchyňskou skříňku

Maximální výkon odtahu (m3/h): 320

Maximální hlučnost (dB): 59

Odsávání do komína: ANO

Recirkulace: ANO

Počet motorů: 1

Počet rychlostí: 3

Ovládání: tlačítkové

Displej: bez displeje

Počet tukových filtrů: 1

 • Osvětlení - počet žárovek (ks): 1 Provedení výrobku: bílá barva
 • 7 odtahů
 • 3 rychlosti výkonu
 • ovládání tlačítky
 • světelná signalizace provozu odsavače
 • přední skleněná náběhová lišta
 • odtah boční levý a pravý, horní, zadní středn

Odsavač par musíte instalovat do určité bezpečnostní vzdálenosti nad varnou desku nacházející se pod odsavačem. Při nedodržení této podmínky může dojít k poškození odsavače a k nesprávné funkci odsávání. Pro elektrické i plynové varné desky je Výkon odsavače par závisí na velikosti místnosti, kde je umístěn. Při určování objemu (podlahová plocha krát výška místnosti) se doporučuje neodečítat objem nábytku a předmětů, které se v místnosti nacházejí. Tato hodnota slouží jako bezpečnostní parametr a představuje rezervu. Ze zkušeností víme, že dostačující je šestinásobná hodinová výměna vzduchu a maximální, při které nevzniká průvan, je dvanáctinásobná hodinová výměna vzduchu. Výkon odsavače par se jednoduše vypočítá jako součin objemu místnosti a koeficientu výměny vzduchu.Příklad: místnost má rozměry 4 x 3 m, výška 2,6 mminimální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 6 = 187,2 m3maximální výkon = 4 x 3 x 2,6 x 12 = 374,4 m3Odsavač par zapínejte 5 minut před vlastním vařením, aby se v místnosti vyrovnaly tlaky vzduchu a odsavač tak mohl plnit svou funkci a vypínejte 10 až 15 minut po skončení vaření aby se vzduch v místnosti dostatečně vyčistil. Volte raději odsavač s vyšším výkonem, protože při provozu může pracovat na nižší rychlost a tím omezíte hlučnost ventilátoru. To platí především pro recirkulaci (provoz s pachovým filtrem), kdy dochází ke snížení výkonu odsavače průchodem vzduchu přes filtr.Pro správnou funkci odsávání se doporučuje do místnosti přivádět sekundární vzduch, aby vzniklo rovnoměrné proudění vzduchu a nedocházelo k úbytku vzduchu v místnosti. To je možné zajistit například ventilací okna.doporučená minimální vzdálenost odsavače od desky 65 cm. Pokyny pro správnou instalaci naleznete v návodu-------------------------------------Detaily produktu: pod kuch.linku7 možností odtahu (boční levý a pravý, horní, 3 zadní nebo recirkulace)3 rychlosti odtahuovládání tlačítkysvětelná signalizace provozu digestořepřední skleněná náběhová lištaosvětlení 40Wvýkon odsavače 140 - 320 m3/h1 látkový tukový filtrzpětná klapkamax. hlučnost


Recenze Mora OP 620 W

Dana, 8. února 2019


PRO:   Pro nás výhodný levý boční odtah.
PROTI:   Bídné odsávání a vysoká hlučnost.Nedostatečný návod-chybí třeba popis,jak přepnout na recirkulaci,nebo v textu přiřezená čísla k očíslovaným obrázkům a vůbec třeba popis výše zmíněné světelné signalizace.Tam prostě svítí kontrolka,když se zapne rychlostní stupeň.ale že by to uživateli signalizovalo,kdy má ubrat či přidat,je nesmysl.

V porovnání s původním 20 let starým výrobkem Mory se jedná o hodně nekvalitní zboží.Starý jsme museli vyměnit,protože už znatelně méně odsával a hodně se zvýšila jeho hlučnost.Po výměně si troufnu tvrdit,že nová Mora ani nedosáhla výkonu odsávání starého odsavače a možná je i hlučnější než ten co jsme jako závadný vyhodili.Pokud jsme používali starý,udržela se pod mřížkou papírová utěrka,teď ke konci sice už jen někde a venku z větracího otvoru byla zřetelně vidět odcházející pára.U nové Mory zapnuté na nejvyšší výkon se neudrží ani jeden díl papírového kapesníčku a venku není vidět ani aspoň slabý proužek páry.Ale hlavně že pořádně rachotí.Nejsme spokojeni s výběrem výrobku,ale když jsme nechtěli zřizovat novou zásuvku, bohužel jsme byli vázáni rozměry .Nehledě na to,že jsme mezi odsavač a skříňku a mezi odsavač a zeď museli nacpat kousky měkké podložky,protože celý odsavač doslova drnčel.Škoda,Mora bývala spolehlivá značka.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
 • 1
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Radek, 16. března 2017


PRO:   Cena
  Výkon dostačující
  Hlučnost celkem OK
PROTI:   Zpracování je takové no, nic moc. Jsem zvědav, jak dlouho vydrží

Uvidíme jak dlouho vydrží, moc tomu ale nedávám. Zpracování opravdu vypadá docela diletantsky, ale zatím (3 měsíce) funguje v pohodě.
Hodnocení:
 • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Kamil, 21. prosince 2016


PRO:   design
  jednoduchost
  celkem tichý

Pokud zapnete odsávač na vysoký výkon, tak plech začne rezonovat.Vyřešil jsem to tak, že jsem to odizoloval. Jinak jsem spokojený.
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

alča, 30. července 2014


PRO:   snad jen že má možnosti na různé strany odtahu.
PROTI:   výrobek jako takový mě zklamal jelikož jsem měla ten samý starý mohu porovnat kvalitu provedení obou ."inovace"(slabší plech, špatně přístupné šrouby k zavěšení, uzavírání mřížky na vnitřní odtah, přívodní šňůra vyvedená horem kam má dosednout horní skříňka aj.) provedené na nové digestoři nejsou tou nejlepší cestou ke spokojenosti zákazníků.

Hodnocení:
 • 2
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Mora OP 620 W

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Cillit Bang Univerzální odmašťovač ve spreji 750ml

Cillit Bang Univerzální odmašťovač ve spreji 750ml

 • 3.01961

Ostatní produkty |

Popis Nový Cillit Bang pro odstranění mastnoty a pro větší lesk s Turbo Power působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje skvrny od zapečeného jídla a poradí si i s mastnotou. Je vhodný pro všechny typy povrchů kromě sklokeramického, »

od 86 Kč

ve 3 obchodech

RECKITT BENCKISER FRANCE Dettol Antibakterialni gel heřmánkový 50ml

RECKITT BENCKISER FRANCE Dettol Antibakterialni gel heřmánkový 50ml

Popis Dettol antibakteriální gel na ruce ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Ideální pro použití na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem. Návod k použití: Vytlačte kapku velikosti nehtu (2ml) »

od 55 Kč

v 6 obchodech

Elica MARIE RED

Elica MARIE RED

Osvěžovač vzduchu ELICA Studená technologie používaná pro Marie, umožňuje bezpečné, praktické využití. Motor pohání vzduch skrz kapsli a šíří vůni v celé místnosti. Pro aktivaci Marie stačí pouze vložit »

od 1 690 Kč

ve 3 obchodech

Elica WINTER BLUE

Elica WINTER BLUE

ELICA MARIE WINTER BLUE - Osvěžovač vzduchu ELICA MARIE WINTER BLUE/AZUR (modrá/azurová). Do konce února 2016 probíhá akce (Valentýnská nabídka): „K nákupu osvěžovače vzduchu ELICA MARIE - zdarma sadu dvou vůní, dle svého výběru“. Studená technologie »

od 1 690 Kč

ve 3 obchodech

Elica MARIE BLACK

Elica MARIE BLACK

ELICA MARIE BLACK - Osvěžovač vzduchu ELICA MARIE BLACK (černá). Do konce února 2016 probíhá akce (Valentýnská nabídka): „K nákupu osvěžovače vzduchu ELICA MARIE - zdarma sadu dvou vůní, dle svého výběru“. Studená technologie používaná pro Marie, umožňuje »

od 1 498 Kč

ve 3 obchodech

Elica TAUPE

Elica TAUPE

ELICA MARIE TAUPE BROWN - Osvěžovač vzduchu ELICA MARIE TAUPE BROWN (hnědá/šedá). Do konce února 2016 probíhá akce (Valentýnská nabídka): „K nákupu osvěžovače vzduchu ELICA MARIE - zdarma sadu dvou vůní, dle svého výběru“. Studená technologie používaná »

od 1 690 Kč

v 1 obchodě

MORA UF UNI 300x520

MORA UF UNI 300x520

uhlíkový filtr k odsavači 5701, 5710, 5717, 5702classic, 5711classic, OP 610, OP 510, OP 520, OP 620, OP 622, OP 612, OP 512 <ul style="box-sizing: border-box; font-family: HelveticaNeueLTPro-Lt; »

od 196 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.