Mora OP 532 W
Mora OP 532 W

10. Nejprodávanější
Mora OP 532 W

od 1 213 Kč
Podvěsný odsavač MORA OP 532 W šířce 50 cm, v bílém provedení s výkonem až 175 m3 / h spolehlivě odstraní nepříjemné pachy z menšího prostoru. Odsavač je určen pro instalaci pod skříňku, ale lze jej nainstalovat i bez ní a je vybaven jedním horním odtahem. V přední části je 3 rychlostní ovládání včetně tlačítka osvětlení, které dokonale osvítí varnou plochu. Tukový filtr proti mastnotě ve formě tkaniny je třeba pravidelně měnit. Při dokoupení…
vmSHOP
Doprava zdarma Skladem
1 917 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mora OP 532 W
Výrobce: MORA
Minimální cena: 1 213 Kč
Maximální cena: 1 917 Kč
Ušetříte až: 704 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Parametry

Způsob odtahu: Ne

Vlastnosti

IKEA metod: Ne
S filtrem: Ne
Recirkulační: Ne

Popis produktu

Podvěsný odsavač MORA OP 532 W šířce 50 cm, v bílém provedení s výkonem až 175 m3 / h spolehlivě odstraní nepříjemné pachy z menšího prostoru. Odsavač je určen pro instalaci pod skříňku, ale lze jej nainstalovat i bez ní a je vybaven jedním horním odtahem. V přední části je 3 rychlostní ovládání včetně tlačítka osvětlení, které dokonale osvítí varnou plochu. Tukový filtr proti mastnotě ve formě tkaniny je třeba pravidelně měnit. Při dokoupení uhlíkového filtru lze odsavač provozovat i na recirkulaci.

  • 3 rychlosti výkonu
  • výkon odsavače 175 m3/h
  • LED osvětlení 1x 4 W
  • přední skleněná lišta
  • horní odtah Ø 120 mm
  • hlučnost: 63 dB(A)
  • zpětná klapka
  • energetická třída C
  • elektrické napětí: 230 V
  • šířka: 50 cm
Mora OP 532 WVýpary a pachy z vaření nejsou zrovna to, co byste ve vaší kuchyni potřebovali. Vařte bez zápachu s  odsavačem par Mora OP 532 W. Tato podstavná digestoř s šířkou 50 cm se hodí pro používání spíše v menších kuchyních. Z takové kuchyně rázem účinně odvede nepříjemný vzduch. Digestoř je uzpůsobená k instalaci na stěnunapříklad pod horní kuchyňskou skříňku, ale lze ji instalovat i samostatně. Vyrobena je z lakovaného plechu v bílém provedení. Její energetická třída dosahuje stupně C. Dostatečný výkon a úsporné osvětleníOdsavač par Mora dosahuje maximálního průtoku vzduchu 175 m3/hod. Důsledně se stará o odstranění mastných výparů z menšího prostoru. Příkon činní 85 W. Vybrat si můžete ze 3 rychlostních stupňů. Tento výkon si přizpůsobujte podle míry znečištění ovzduší nad varnou plochou. Je-li koncentrace par nad varnou deskou vysoká, využijte maximálního stupně odvětrávání. Digestoř dosahuje v případě puštění plného výkonu hlučnosti 63 dB. Ovládání naleznete v přední části včetně tlačítka pro osvětlení. Maximálně úsporná 4W LED žárovka se postará o to, aby vám dala přehled nad vaším vařením a dokonale osvítila varnou plochu. Horní odtah i recirkulace vzduchuOdsavač Mora je vybaven jedním horním odtahem. Což je výhoda, pokud máte možnost páry z vaření odvést z místnosti do venkovních prostor nebo do komínu. Filtrace probíhá přes omyvatelný kovový tukový filtr a filtr v podobě tkaniny, který je vhodné pravidelně měnit. Pokud nemáte možnost odvádět výpary ven, můžete využít možnost recirkulace vzduchu, kterou digestoř Mora také nabízí. V tomto případě však musíte dokoupit uhlíkový filtr. Konstrukce odsavače par: pod kuchyňskou skříňku Maximální výkon odtahu (m3/h): 175 Maximální hlučnost (dB): 63 Odsávání do komína: ANO Recirkulace: ANO Počet motorů: 1 Počet rychlostí: 3 Ovládání: mechanické-knoflíkové Komunikační displej: Ne Barva: nerez, stříbrná Šířka (cm): 50 Typ osvětlení: LED Energetická třída: C Boční odtah: NE Horní odtah: ANO Zadní odtah:

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.