Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Monika Nikodemová: Jóga ve školce

Knihy naučná literatura

Monika Nikodemová: Jóga ve školce

Hodnocení: 1x
  • 4

Knížka představuje soubor her a inspirací pro pohybové aktivity vycházející z jógy a upravené speciálně pro děti předškolního věku. Metodický úvod se věnuje důležitým otázkám rozvoje koordinace pohybu a dechu, rozvoji jemné motoriky pohybu, specifikům, které zohledňujeme při různém věku dětí, vhodné skladbě cvičení, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jóga ve školce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Nikodemová: Jóga ve školce koupíte i tady

Specifikace Monika Nikodemová: Jóga ve školce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 187 Kč

Soubor her a inspirací pro pohybové aktivity vycházející z jógy a upravené speciálně pro děti předškolního věku. Metodický úvod se věnuje důležitým otázkám rozvoje koordinace pohybu a dechu, rozvoji ... a dál?

Produkt Monika Nikodemová: Jóga ve školce

Monika Nikodemová: Jóga ve školce - parametry

Název produktu: Monika Nikodemová: Jóga ve školce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knížka představuje soubor her a inspirací pro pohybové aktivity vycházející z jógy a upravené speciálně pro děti předškolního věku. Metodický úvod se věnuje důležitým otázkám rozvoje koordinace pohybu a dechu, rozvoji jemné motoriky pohybu, specifikům, které zohledňujeme při různém věku dětí, vhodné skladbě cvičení, náročnosti, motivaci. V následujících oddílech najdeme různé situace, v nichž cviky, hry a pohybové aktivity můžeme zařadit, a ke každé velké množství konkrétních návodů se stručnými motivačními pasážemi doplněnými obrázky. Motivační obrazy k pohybům a hrám se opírají o jevy ze světa rostlin, zvířat, přírody obecně. Aktivity rozvíjejí pohybové, koordinační dovednosti, rovnováhu v klidu i při pohybu, správné držení těla a správné dýchání, schopnost relaxace. Některé celky jsou určeny pro zklidnění, jiné pro aktivizaci, všechny však spojuje hravost a zábavnost, při kterých si děti ani neuvědomují, že probíhá nějaký řízený program zacílený na rozvoj určitých dovedností. Monika Nikodemová vystudovala tělesnou výchovu, mnoho let s dětmi hravým způsobem cvičí jógu, shromáždila řadu zkušeností a vlastních nápadů na hry a pohybové aktivity v této oblasti. (pohybové hry a aktivity inspirované jógou pro předškolní děti) Monika NikodemováPORTÁL 2014Kniha, čeština, 144 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.