MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Ostatní z kategorie knihy

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Hodnocení: 369x
  • 3.985
EAN: 9788026048664

Ptejte se, zaznamenejte odpovědi a napište unikátní příběh. Kniha Babičko, vyprávěj bude jen vaše. Snad vyvolá smích, možná také slzy, ale jistě poskytne úžasný vhled do historie vaší rodiny s nevyčíslitelnou hodnotou. Poproste babičku, ať vyplní odpovědi na řadu pečlivě a promyšleně vybraných otázek. Získáte rodinnou kroniku s krásnou vazbou a ještě půvabnějším obsahem. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.734
skladem

Jaké má kniha
Babičko, vyprávěj
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 3.985

Na základě 369 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

  • Výborná knížka pro rodiče a prarodiče. Moje babička ji celou vyplnila a mě tak zůstanou krasné vzpomínky navždy.

Čerstvá hodnocení Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

  • 5

Iva, 24. srpna 2015

  • Výborná knížka pro rodiče a prarodiče. Moje babička ji celou vyplnila a mě tak zůstanou krasné vzpomínky navždy.

  • nic

doporučuji


Specifikace Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 389 Kč

Kniha – Kniha pro uchování vzpomínek Babičko, vyprávěj je unikátním dárkem pro všechny babičky – autor Monika Kopřivová, 130 stran, česky, pevná bez přebalu matná. Babičko, vyprávěj je unikátním dárkem pro všechny babičkyOtevřená kniha pro zaznamenání vzpomínek vaší babičky od dětství po současnost. Babička bude moci sama nebo s vaší pomocí vyplňovat knížku a odpoví tak na celou řadu pečlivě vybraných otázek. Namátkou: čím chtěla být, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy potkala » ... a dál?

Produkt Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj - parametry

Název produktu: Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 389 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.99 bodů z 5
Počet hodnocení: 369 x
Hodnocení:
  • 3.985
Podrobný popis:

Kniha Babičko, vyprávěj je českým bestsellerem a unikátním dárkem, který vyvolá úsměv u každé babičky. Jde o otevřenou knihu pro zaznamenání vzpomínek od jejího dětství po současnost. Babička bude sama nebo s vaší pomocí vyplňovat knížku a odpoví tak na řadu pečlivě vybraných otázek. Vznikne tak kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu.Knížku si můžete prohlédnout níže, v oddílu UKÁZKY. Pečlivě vybrané otázky pomohou zachytit život Vaší babičky od dětství po současnost. Namátkou: čím chtěla být, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy a kde potkala dědečka – svého muže, co spolu zažili, jak vnímala historické události, co se podle ní dnes změnilo oproti době jejího mládí…

Kniha se stane při vyplňování vítanou zábavou. Vznikne tak jakási osobní kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu. Formát 25x30 cm, tvrdé desky, papír vysoké gramáže a pevná knižní vazba zaručuje vysokou životnost, dobrou vpisovatelnost a příjemné budoucí pročítání.

Knize jsou doprovodné obrázky a dobové fotografie, které pomáhají probouzet vzpomínky. V knížce je i prostor na přidání vlastních fotografií.

Knížku je možné si objednat také ve slovenštině ZDE.

Popis knížky v pořadu České televize SAMA DOMA

Reportáž České televize o knize i s psychologem Peterem Tavelem U ZAVĚŠENÉ KNIHY „Babičko, vyprávěj“ je originálním dárkem pro všechny babičky.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová, která se dlouhodobě zajímá o život seniorů a mezigenerační vztahy. Rozhodla se být aktivní a pomoci jim – a proto založila Babičkářství.

Každý člověk má svůj příběh...Nejsilnější a nejzajímavější je tento příběh pro jeho nejbližší.Kde máme své kořeny? Po kom jsme?Co prožili ti, jimž vděčíme za to, že jsme tady?Z čeho se radovali a co je trápilo?Jaká ponaučení si můžeme vzít pro sebe a pro další generace?

Kniha je koncipována tak, aby zaznamenávala vzpomínky. Jsou zde prázdné stránky s předtištěnými linkami, do který lze vypisovat odpovědi na nabídnuté otázky, ale i jakékoliv jiné vyprávění. Tématicky se otázky zaměřují na babiččino dětství, její rodiče a prarodiče a život, když byla malá, později na dědečka, kdy se seznámili a jak spolu žili. Nechybí otázky na vnímání světa, co se za tu dobu změnilo k lepšímu a naopak, jak prožívala historické události... Babička může psát do knihy sama a nebo s pomocí potomků. Mezi texty jsou celé prázdné stránky, kam je možno vlepit fotografie a další upomínkové materiály. Fantazii se meze nekladou a kreativita je zde žádaným artiklem. Pro babičku se stane vytváření knihy zábavou a pro rodinu potom zůstane cenné dědictví. Do souboru knih pro uchování vzpomínek patří tyto publikace: Babičko, vyprávěj Dědečku, vyprávěj Maminko, vyprávěj o vaření

Tvrzené sklo pro mobilní telefon, které zajišťuje maximální ochranu displeje a dotykové plochy. Výrobek má nejvyšší kvalitu tvrdosti 9H při tloušťce pouhých 0,3mm. Skutečná ochrana proti poškrábání a rozbití Vašeho displeje. Vysoká transparentnost zaji


Recenze Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Iva, 24. srpna 2015


PRO:   Výborná knížka pro rodiče a prarodiče. Moje babička ji celou vyplnila a mě tak zůstanou krasné vzpomínky navždy.
PROTI:   nic

doporučuji
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Monika Kopřivová: Dědečku, vyprávěj

Monika Kopřivová: Dědečku, vyprávěj

Kniha„Dědečku, vyprávěj“ je originálním dárkem pro všechny dědečky a bestseller posledních let. Pečlivě vybrané otázky pomohou zachytit život vašeho dědečka od dětství po současnost. Kniha se stane při vyplňování zábavou a naplněním a pro celou vaši »

od 389 Kč

ve 3 obchodech

Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter a prokleté dítě

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou »

od 299 Kč

v 5 obchodech

Marie Noe: Aromaterapie do kapsy

Marie Noe: Aromaterapie do kapsy

od odbornice na aromaterapii Marie Noe prakticků průvodce světem aromaterapie encyklopedie olejů a hydrolátů zasvětí vás do výroby olejů vysvětlí účinky a využití bylinek vysvětlí vám pojmy např. co jsou éterické oleje, jak se vyrábí atd. krásné jako »

od 327 Kč

ve 3 obchodech

J. K. Rowling: Prázdné místo

J. K. Rowling: Prázdné místo

Velký román o malém městě Po nenadálé smrti čtyřicátníka Barryho Fairbrothera zůstane Pagford v šoku. Je to zdánlivě idylické anglické městečko s dlážděným náměstím a starobylým opatstvím, ale za hezkou fasádou zuří tichá válka. Bohatí válčí s chudými, »

od 447 Kč

v 1 obchodě

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.