Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Knihy

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Hodnocení: 367x
  • 4

Ptejte se, zaznamenejte odpovědi a napište unikátní příběh. Kniha Babičko, vyprávěj bude jen vaše. Snad vyvolá smích, možná také slzy, ale jistě poskytne úžasný vhled do historie vaší rodiny s nevyčíslitelnou hodnotou. Poproste babičku, ať vyplní odpovědi na řadu pečlivě a promyšleně vybraných otázek. Získáte rodinnou kroniku s krásnou vazbou a ještě půvabnějším obsahem. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67
skladem

Jaké má kniha
Babičko, vyprávěj
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj koupíte i tady

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
  • 4

Na základě 367 hodnocení

80% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

  • Výborná knížka pro rodiče a prarodiče. Moje babička ji celou vyplnila a mě tak zůstanou krasné vzpomínky navždy.

Čerstvá hodnocení Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

  • 5

Iva, 24. srpna 2015

  • Výborná knížka pro rodiče a prarodiče. Moje babička ji celou vyplnila a mě tak zůstanou krasné vzpomínky navždy.

  • nic

doporučuji


Specifikace Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 390 Kč

Otevřená kniha pro zaznamenání vzpomínek vaší babičky od dětství po současnost. Babička bude moci sama nebo s vaší pomocí vyplňovat knížku a odpoví tak na celou řadu pečlivě vybraných otázek. Namátkou: čím chtěla být, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy potkala dědečka – svého muže, co spolu zažili, jak vnímala babička historické události, co se podle ní dnes změnilo oproti době jejího mládí… Kniha se stane pro vaší babičku zábavou a pro celou vaši rodinu cenným pokladem. » ... a dál?

Produkt Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj

Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj - parametry

Název produktu: Monika Kopřivová: Babičko, vyprávěj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 490 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 367 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha Babičko, vyprávěj je českým bestellerem a unikátním dárkem, který vyvolá úsměv u každé babičky. Jde o otevřenou knihu pro zaznamenání vzpomínek od jejího dětství po současnost. Babička bude sama nebo s vaší pomocí vyplňovat knížku a odpoví tak na řadu pečlivě vybraných otázek. Vznikne tak kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu.Knížku si můžete prohlédnout níže, v oddílu UKÁZKY. Pečlivě vybrané otázky pomohou zachytit život Vaší babičky od dětství po současnost. Namátkou: čím chtěla být, když byla malá, jací byli její rodiče a prarodiče, kde si hrála, kdy a kde potkala dědečka – svého muže, co spolu zažili, jak vnímala historické události, co se podle ní dnes změnilo oproti době jejího mládí…

Kniha se stane při vyplňování vítanou zábavou. Vznikne tak jakási osobní kronika, která bude mít pro celou rodinu neocenitelnou hodnotu. Formát 25x30 cm, tvrdé desky, papír vysoké gramáže a pevná knižní vazba zaručuje vysokou životnost, dobrou vpisovatelnost a příjemné budoucí pročítání.

Knize jsou doprovodné obrázky a dobové fotografie, které pomáhají probouzet vzpomínky. V knížce je i prostor na přidání vlastních fotografií.

Knížku je možné si objednat také ve slovenštině ZDE.

Popis knížky v pořadu České televize SAMA DOMA Reportáž České televize o knize i s psychologem Peterem Tavelem U ZAVĚŠENÉ KNIHY „Babičko, vyprávěj“ je originálním dárkem pro všechny babičky.

Autorkou je PharmDr. Monika Kopřivová, která se dlouhodobě zajímá o život seniorů a mezigenerační vztahy. Rozhodla se být aktivní a pomoci jim – a proto založila Babičkářství.

Každý člověk má svůj příběh...Nejsilnější a nejzajímavější je tento příběh pro jeho nejbližší.Kde máme své kořeny? Po kom jsme?Co prožili ti, jimž vděčíme za to, že jsme tady?Z čeho se radovali a co je trápilo?Jaká ponaučení si můžeme vzít pro sebe a pro další generace?

Kniha je koncipována tak, aby zaznamenávala vzpomínky. Jsou zde prázdné stránky s předtištěnými linkami, do který lze vypisovat odpovědi na nabídnuté otázky, ale i jakékoliv jiné vyprávění. Tématicky se otázky zaměřují na babiččino dětství, její rodiče a prarodiče a život, když byla malá, později na dědečka, kdy se seznámili a jak spolu žili. Nechybí otázky na vnímání světa, co se za tu dobu změnilo k lepšímu a naopak, jak prožívala historické události... Babička může psát do knihy sama a nebo s pomocí potomků. Mezi texty jsou celé prázdné stránky, kam je možno vlepit fotografie a další upomínkové materiály. Fantazii se meze nekladou a kreativita je zde žádaným artiklem. Pro babičku se stane vytváření knihy zábavou a pro rodinu potom zůstane cenné dědictví. Do souboru knih pro uchování vzpomínek patří tyto publikace: Babičko, vyprávěj Dědečku, vyprávěj Maminko, vyprávěj o vaření


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.