Mivardi Hardcore XL 50-85cm
Mivardi Hardcore XL 50-85cm

TOP 1 Mivardi Hardcore XL 50-85cm

80%
od 563 Kč

Extrémní nerezová vidlička s hrotem ve tvaru vrtáku a šroubovací objímkou pro snadnou aretaci výsuvu. Rukojeť pro snadné zavrtání do země je součástí dodávky.

Extrémní nerezová vidlička s hrotem ve tvaru vrtáku a šroubovací objímkou pro snadnou aretaci výsuvu. Rukojeť pro snadné zavrtání do země je součástí dodávky. Po vyjmutí vnitřní části lze do vidličky Hardcore XL zasunout kompletní vidličku Hardcore a získat tak třídílnou,…

Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
563 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Mivardi Hardcore XL 50-85cm
Výrobce: Mivardi
Minimální cena: 563 Kč
Maximální cena: 563 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Extrémní nerezová vidlička s hrotem ve tvaru vrtáku a šroubovací objímkou pro snadnou aretaci výsuvu. Rukojeť pro snadné zavrtání do země je součástí dodávky.

Extrémní nerezová vidlička s hrotem ve tvaru vrtáku a šroubovací objímkou pro snadnou aretaci výsuvu. Rukojeť pro snadné zavrtání do země je součástí dodávky. Po vyjmutí vnitřní části lze do vidličky Hardcore XL zasunout kompletní vidličku Hardcore a získat tak třídílnou, mimořádně stabilní a dlouhou vidličku.

Tabulka parametrů Počet kusů v balení 1 Délka 50 - 85 cm, 65 - 115 cm, 80 - 145 cm Průměr průměr vidličky: 1,6 cm; průměr vrchní části se závitem: 1,9 cm Materiál Nerez EAN: 2000020814616 Rybářská vidlička - nerezová výsuvná, s hrotem ve tvaru vrtáku. Extrémní nerezová výsuvná vidlička s robustním hrotem ve tvaru vrtáku. Tato vidlička najde uplatnění téměř všude. S místem, kde jste si mysleli, že nenavrtáte nic, si tato vidlička pohraje jako nůž s máslem. Vidlička Hardcore si najde cestu mezi kameny a dostane se téměř všude. Po vyjmutí vnitřní části lze do vidličky Hardcore XL zasunout kompletní vidličku Hardcore a získat tak třídílnou, mimořádně stabilní a dlouhou vidličku. Klíčové vlastnostiEfektivní nerezové vidličkyRobustní hrot ve tvaru vrtákuFlexibilitaDélka 50 - 85 cm

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze