Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína

Próza - beletrie

Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína

Hodnocení: 1x
  • 4

ZENOVÁ MASÁŽ A MEDICÍNA - Mistr Kaisen, Rinšo-šin, medicína a masáž těla, byla před více jak tisíci lety založena zenovým Mistrem Ungo Dójóem. Donedávna ji znali pouze mnichové v klášterech, kteří ji aplikovali před začátkem každého ročního období, aby si upevnili zdraví a měli dostatek energie. Ve starém Japonsku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína koupíte i tady

Specifikace Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 113 Kč

Rinšo zen šin – zenová masáž a medicína vznikla v 10.století v Číně. Odtud se masáž dostala do Japonska, kde byla obohacena o techniky šiacu. Do dnešního dne byla známá pouze mnichům v klášterech, kte ... a dál?

Produkt Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína

Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína - parametry

Název produktu: Mistr Kaisen: Zenová masáž a medicína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 113 Kč
Maximální cena: 178 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

ZENOVÁ MASÁŽ A MEDICÍNA - Mistr Kaisen, Rinšo-šin, medicína a masáž těla, byla před více jak tisíci lety založena zenovým Mistrem Ungo Dójóem. Donedávna ji znali pouze mnichové v klášterech, kteří ji aplikovali před začátkem každého ročního období, aby si upevnili zdraví a měli dostatek energie. Ve starém Japonsku pak tato metoda byla zdokonalena přidáním techniky šia-cu, zaměřené na stlačování povrchových bodů bez použití jehel. Některé prvky této masáže jsou dnes používány v japonských nemocnicích. Mistr Kaisen se této masáži naučil od svého Mistra Dešimarua, který byl znalcem čínské medicíny a rinšo-šin praktikoval víc jak pětadvacet let. Díky této knížce se tak poprvé v historii můžete seznámit se znalostmi starých zenových mistrů a využít je ve své každodenní praxi. Vedle masážního postupu jsou v publikaci uvedeny i některé tradiční bylinné recepty a speciální akupresurní techniky na odstraňování běžných zdravotních potíží, jako je nadýmání, zácpa, vysoký krevní tlak, artritida, zánět průdušek, cukrovka, revmatismus, křečové žíly či obezita; najdete zde i několik zajímavých informací o běžných potravinách z pohledu orientální medicíny. Mistr Kaisen zůstává věrný specifické zenové výchově, přísné ale volné a bez umrtvování. Přes praxi pozornosti učí, jak dosáhnout stavu pohotovosti mysli, která dokáže zachytit skutečnost každé chvíle. Potom se moudrost a soucit mohou projevovat v myšlení, řeči i jednání. Duch Mistra Kaisena se stejně jako voda v řece na ničem nezastavuje a neustále se projevuje intuicí a tvořivostí; díky tomu je jeho učení stále živé. Ve svém učení poukazuje především na ty nejzákladnější hodnoty, které vedou člověka ke štěstí bez ohledu na víru, filozofii či kulturu. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Masáže od Fontána naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Publikace: Zenová masáž a medicína - Mistr Kaisen. Rinšo zen šin – zenová masáž a medicína vznikla v 10.století v

Číně. Odtud se masáž dostala do Japonska, kde byla obohacena o

techniky šiacu. Do dnešního dne byla známá pouze mnichům v

klášterech, kteří ji používali, aby byli zdraví a měli dostatek

energie. Po staletí byla předávána z mistra na žáka. Mistr Kaisen

se naučil tuto masáž od svého Mistra Taisena Dešimarua a prováděl

ji více než dvacet pět let. Byl také lékařem čínské medicíny. Masáž

reguluje svalový systém, vazy a šlachy, zažívací systém, krevní

oběh i nervový systém. Může ji provádět celá rodina. V knize jsou

všechny masážní pozice zobrazeny a popsány. V další části knihy

jsou uvedeny bylinné recepty na různé chronické i akutní nemoci. V

závěru knihy jsou obrázky a popisky speciálních léčebných technik –

stlačování bodů při bolesti hlavy, angíně, astma apod. Publikace: Zenová masáž a medicína - Mistr Kaisen. Kniha popisuje zenové masáže Rinšo zen šin, které se skládají ze tří částí, z nichž každá z nich má přesně stanovený úkol: 1. Regulace svalového systému, vazů a šlach, 2. Regulace systému zažívacího a krevního ob


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.