Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze

Knihy naučná literatura

Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze

Hodnocení: 1x
  • 4

Na Vltavě v Praze – Jak bylo a jak je - Miroslav Hubert. Titul „Na Vltavě v Praze – jak bylo a jak je“ vyplňuje mezeru mezi naší publikací o lodích a plavbě na střední Vltavě z roku 2008 a knihou o staré plavbě na Vltavě dolní z roku 2006 a to vylíčením dění na pražském úseku Vltavy od 19. století do současnosti. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Na Vltavě v Praze
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze koupíte i tady

Specifikace Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Titul „Na Vltavě v Praze – jak bylo a jak je“ vyplňuje mezeru mezi naší publikací o lodích a plavbě na střední Vltavě z roku 2008 a knihou o staré plavbě na Vltavě dolní z roku 2006 a to vylíčením děn ... a dál?

Produkt Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze

Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze - parametry

Název produktu: Miroslav Hubert: Na Vltavě v Praze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 413 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na Vltavě v Praze – Jak bylo a jak je - Miroslav Hubert. Titul „Na Vltavě v Praze – jak bylo a jak je“ vyplňuje mezeru mezi naší publikací o lodích a plavbě na střední Vltavě z roku 2008 a knihou o staré plavbě na Vltavě dolní z roku 2006 a to vylíčením dění na pražském úseku Vltavy od 19. století do současnosti. Popisuje nejen nejznámější plavbu osobní, ale i nákladní a sportovní a různá plavidla stojící trvale u vltavských nábřeží. Plavbu doplňují údaje o jezech, náplavkách, nábřežích, přístavech a loděnicích. Pozornost je věnována také časem se měnícímu vztahu Pražanů k jejich řece, českému plaveckému a námořnickému folkloru včetně pozdravu „ahoj“, pražskému spolku Vltavan a současným snahám vedení města i různých podnikatelů pražskou Vltavu opět integrovat do života Pražanů. Bohatá obrazová část knihy určitě potěší čtenáře pražské a vhodně doplní text čtenářům mimopražským. Vedle toho může názorně dokumentovat současnost i čtenářům budoucím. Na Vltavě v Praze – Jak bylo a jak je - Miroslav Hubert od nakladatelství Mare-Czech v kategorii | Praha za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Lucie Kovaříková, Michal Jon, Vydavatelstvo Mare Czech, Kniha,2012


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.