Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Miloš Urban: Přišla z moře

Próza - beletrie

Miloš Urban: Přišla z moře

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Miloš Urban, Přišla z moře je kriminální román noir, který napsal Miloš Urban . Jižní Anglie, okurková sezón, nuda. Náhle se na místní zjeví mladá krásná dívka. Nikdo ji nezná a ona nikoho nepoznává. Má na sobě plavky, je celá promrzlá a s nikým nemluví. Na nic nereaguje. Odkud je?  Přišla z moře . Konečně je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.39175
doprava zdarma

Jaké má kniha
Přišla z moře
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Miloš Urban: Přišla z moře koupíte i tady

Čerstvá hodnocení Miloš Urban: Přišla z moře

  • 3

Fáňa75, 25. listopadu 2015

Taky trochu zklámání. Jako by se Urban sám pro sebe pokoušel vypořádat se ztrátou staré dobré Anglie, ale to je na zajímavou knížku trochu málo. Celý příběh tak nějak divně nedrží dohromady. I když závěr je dobrý, není to prostě ono...(A do toho ještě ten sterilní a zamindrákovaný hlavní hrdina).


Specifikace Miloš Urban: Přišla z moře

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 189 Kč

Jednoho dne se na pláži v jihoanglickém městečku objeví tajemná krásná dívka oděná jen v plavkách, která zjevně vyšla z moře. Je promrzlá, nikoho nepoznává, na nikoho nereaguje. Místní noviny v tom vidí senzační zprávu okurkové sezóny. ... a dál?

Produkt Miloš Urban: Přišla z moře

Miloš Urban: Přišla z moře - parametry

Název produktu: Miloš Urban: Přišla z moře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Miloš Urban, Přišla z moře je kriminální román noir, který napsal Miloš Urban . Jižní Anglie, okurková sezón, nuda. Náhle se na místní zjeví mladá krásná dívka. Nikdo ji nezná a ona nikoho nepoznává. Má na sobě plavky, je celá promrzlá a s nikým nemluví. Na nic nereaguje. Odkud je?  Přišla z moře . Konečně je o čem mluvit a o čem psát. Kdo je tajemná dívka z pláže, která přišla z moře ? Místní novináři vysílají za neznámou mladého novináře z Prahy, který je u nich na praxi. Ten se vydává do policejní cely, aby dívce položil pár otázek. A k překvapení všech přítomných se zdá, že ho poznává. Ani netušil jak a ocitl se ve smrtelném nebezpečí. Je jasné, že za jejím mlčením se skrývá nějaké temné tajemství a je možné, že spolu s dívkou by mohl být umlčen i on... Druh sortimentu : Kniha, Přišla z moře, Jazyk : Čeština, Počet stran : 296 Přišla z moře - Miloš Urban. Jednoho dne se na pláži v jihoanglickém městečku objeví tajemná krásná dívka oděná jen v plavkách, která zjevně vyšla z moře. Je promrzlá, nikoho nepoznává, na nikoho nereaguje. Místní noviny v tom vidí senzační zprávu okurkové sezóny. Mladý novinářský elév z Prahy, který je v Anglii na stáži, má o dívce napsat reportáž. Když dorazí do policejní cely, zdá se, jakoby ho dívka poznávala. Ukáže se však, že tato skutečnost může být životu nebezpečná. Inteligentní román noir jako odpověď současným krvavým krimi thrillerům. Přišla z moře - Miloš Urban od nakladatelství Argo v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.